BB+CC CREAM SPF 50

BBCC cream

ALL1,800.00
Tax included
Availability: In of Stock Quantity:
Give Your Offer

BB+CC është një krem multifunksional që mbulon çdo parregullsi në fytyrë si : skuqjet, njollat dhe shenjat në fytyrë, përveçse hidraton shumë mirë lëkurën gjithashtu lufton krijimin e rrudhave të para, i jep fytyrës tonin dhe ndriçimin e duhur.

Efektet: • Mbulon si make-up skuqjet, njollat dhe shenjat në lëkurë.
• Minimizon rrudhat.
• Hidraton lëkurën brenda 24 orëve.
• Mbron nga rrezet e dëmshme të diellit SPF 50
• Shkëlqen dhe rigjeneron lëkurën.

8681475384639
15 Items

Transport

CitiesCostDelivery Time
Tirana 240 Lek In 48 Hours
Tirana District 240 Lek In 48 Hours
Durrës 340 Lek In 2-3 Days
Other Cities 340 Lek In 3-4 Days
Kosova 6 Euro In 5-7 Days

Reviews

Write your review

Write your review

1 other product in the same category: