100% BIO ORGANIC XHEL ALOE VERA
  • 100% BIO ORGANIC XHEL ALOE VERA
  • 100% BIO ORGANIC XHEL ALOE VERA

100% BIO ORGANIC XHEL ALOE VERA

100% BIO ORGANIC XHEL ALOE VERA
Xheli eshte nje hidratues fantastik.
Perdoret per skalpin dhe floket.
Xheli përdoret çdo dite duke e mbajtur lekuren te re, rrezatuese dhe te qete

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Xheli ka në përbërjen e tij Aloe Barbadensis, e rritur në mjedise të pastra natyrale, në rrëzën e vargmaleve të Himalajeve, ekstrakte të farave të grurit dhe ujë trëndafili.
Xheli është një hidratues fantastik.
Arrin të depërtojë në thellësi të lëkurës duke e mbajtur atë të butë dhe i fal asaj një shkëlqim rrëzëllitës.
Freskia dhe ripërtëritja e lëkurës ndihet që në përdorimin e parë. Xheli përmban Vitaminë E, C dhe mjaltë të cilat ndihmojnë në heqjen e shenjave të akneve, qetëson djegiet & ato nga dielli, zbeh strijat dhe ndihmon në parandalimin e rrudhave.
Xheli përdoret çdo ditë duke e mbajtur lëkurën të re, rrezatuese dhe të qetë.
Nëse përdoret mbrëmjeve ndihmon në largimin e njollave.
Përdorimi: Pasi të jenë larë duart dhe të njomen pak, merret një sasi e vogël e xhelit dhe aplikohet në fytyrë, qafë dhe duar.
Përdoret edhe për skalpin dhe flokët.

8904061206369
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: