Na ndiqni në Facebook

Aksesore Muzikor

Miresevini ne seksionin Instrumente muzikore ne Immenseplatform.com. Ketu do te gjeni te gjithe aksesoret muzikore qe ju nevojiten

Aksesore Muzikor

Filtrat aktiv

Buffet Klarinete B12
  • Në aksion!
Çmimi 63 000 Lek

Buffet Klarinete B12

Marka : Buffet Model : B12

Transport i Shpejtë
63 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Led Projectors
  • Në aksion!
Çmimi 26 000 Lek

Led Projektor Modeli SG SLIMPAR 12

Marka : Sagitter
Model : SG SLIMPAR12
Pesha neto: 2,1 kg
Permasat: 257x130x240 mm
Stili ABS, ngjyre e zeze
Ekran i kuq i LED
Pika montimi: kllapa e dyfishte e rregullueshme

Transport i Shpejtë
26 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 300 Lek

PROEL Suport mikrofoni modeli RSM100BK

Suport mikrofoni PROEL RSM100BK
Lartesia minimale: 950 mm
Lartesia maksimale: 1600 mm
Pesha: 2,65 kg

Transport i Shpejtë
3 300 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 300 Lek

SoundSation Suport klarinete & saksofoni SDSC-10

Suport klarinete  & Saksofoni SoundSation SDSC-10
Dizajni universal, i pershtatet me shume klarinetave, flauteve dhe saksofoneve te lakuar

Transport i Shpejtë
2 300 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 3 700 Lek

Proel Mbajtese Partiture Lexhio me llamarine RSM360M

Mbajtese Partiture Lexhio me llamarine Proel RSM360M
Lartesia minimale: 630 mm
Lartesia maksimale: 1000 mm
Dimensionet e fletes se muzikes: 485 x 350 mm
Pesha: 2.8 kg

Transport i Shpejtë
3 700 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje