Na ndiqni në Facebook

Aksesorë Smartphone

Shikoni me shume rreth aksesoreve te telefonave tek immenselatform.com si kover, kase, kufje, bateri te jashtme, shkop per selfie, xham mbrojtes, karikues dhe nje game te gjere ku ju mund te mbeteni te kenaqur. Seksioni i aksesoreve te telefonave ka produkte me nje cilesi te mre dhe cmime te uleta. Te gjitha keto i perfitoni tek Immense

Aksesorë Smartphone

Filtrat aktiv

Çmimi 800 Lek

Boks me Bluetooth Mini Speaker

Boks me Bluetooth Mini Speaker
Madhesia: 5.8 * 5.8 * 6cm
Materiali: ABS + PC
Kapaciteti i baterise: 300mAh

Transport i Shpejtë
800 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Bateri Iphone 6/6s

Bateri iPhone 6/6s
Pjese e nderrimit te cilesise se larte
Testuar me pare per performancen e plote

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 3 500 Lek

Bateri e Jashtme(Power Bank) Wireless 1000mAh

Bateri e Jashtme(Power Bank) Wireless 1000mAh
Power Bank Wireless 1000mAh
Input: Mikro: 5V --- 2.0A (Max)
Prodhimi i Ngarkimit me Pa tel: 5V / 1.0A
Output1: 5V --- 1.0A Max
Output2: 5V --- 2.1A Max

Transport i Shpejtë
3 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 000 Lek

Karikues per Samsung dhe Android origjinal 3.0 PowerFull

Karikues per Samsung dhe Android Origjinal 3.0
Ngarkimi aktual: 2100mA
Madhësia: 19*15*12.5mm
Output: 5V/3A, 9V/2A, 12/1.5A
Input: AC 100V-240V (50-60Hz) 0.35A
Lloji i materialit: ABS + PC case
I Lehtë dhe i përshtatshëm për t\'u përdorur.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 500 Lek

Karikues per makine 3.0

Karikues per makine 3.0
Ngarkoni pajisjet deri ne 4 here me te shpejte me Quick Charge 3.0
Teknologjia Adaptive Charging AiPower ngarkon ne menyre efikase te gjitha pajisjet me USB 5V
Pesha: 12g/0.43oz
Numri Modeli: CC-T13

Transport i Shpejtë
1 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 500 Lek

Karikues me fish me drite Led per Iphone X

Karikues me fish me drite Led per Iphone X
Tipari 1: Ngarkimi i shpejtë 
Tipar 2: Fuqia 15W
Tipar 3: Ngarkimi dhe sinkronizimi
Tipar 4: Suport për iOS

Transport i Shpejtë
1 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 400 Lek

Unaze Smart NFC

Unazë Smart me chip NFC

Transport i Shpejtë
1 400 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 350 Lek

Lexues i kartave SD per iPhone dhe iPad

Modele iPhone: iPhone 5, 5C, 5S, 6, 6S, 6 Plus, 6S Plus, SE, 7, 7 Plus, 8, 8 Plus, X, Xs, Xs Max
Modelet iPad: iPad Mini, Mini 2, Mini 3, Mini 4, Air, Air 2, iPad Pro (9,7 inç), iPad Pro (12,9 inç)

Transport i Shpejtë
350 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje