PARFUM ORIENTAL ALYA
  • PARFUM ORIENTAL ALYA
  • PARFUM ORIENTAL ALYA

ALYA PARFUM ORIENTAL 80ml

Parfum oriental ALYA 80ml
ALYA është një kombinim i aromave natyrale të trëndafilit, vaniljes, shafranit, amberit, miskut, sandalit, oudit dhe violetës.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
4 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

ALYA është një parfum spray i kompanisë Nabeel, e cila u themelua në vitin 1969 mbi bazën e standarteve të rrepta të cilësisë dhe vazhdon të jetë sot një nga kompanitë lider në botë në prodhimin e parfumeve për femra dhe meshkuj.
Aromat primare: Rose, Moss, Vanilla, Bergamot, Grapefruit, Cardamom, Jasmine, White Flowers, Tagete, Oriental Notes, Rose Wood Aromat sekondare : Saffron, Amber, Musk, Patchouli, Cedarwood, Ylang - Ylang, Lily Of The Valley, Honey, Cananga, Rose Damascene, Spicy Notes
Aromat baze : Sandal, Oudh, Violet, Tonka Bean, Oakmoss, Vetiver, Leather, Animal Notes, Gurjum Balm, Precious Woods

produkti144
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: