Amplifikator Proel HPX2400, Pajisje Audio
  • Amplifikator Proel HPX2400, Pajisje Audio
  • Amplifikator Proel HPX2400, Pajisje Audio

Amplifikator Proel HPX2400 dhe Pajisje Audio

Amplifikator Proel HPX2400

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
69 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 07/08/2019

Me kombinimin e fazave efikase CLASS H dhe një furnizim me energji switching të besueshme, HPX2400 mund të japë 2400 watt total me ngarkesë 2 ohm.  Modalitetet e tyre të kalimit me energji dhe sistemet efikase të ftohjes i bëjnë ato veçanërisht të përshtatshme për përdorim në sistemet kompakte dhe portative dhe në të njëjtën kohë i bëjnë ato të besueshme dhe të qëndrueshme edhe pas viteve të përdorimit intensiv. Një filtër LPN me zgjedhje të ulët mundëson përmirësim të përgjigjes së frekuencës së ulët, duke garantuar më shumë grushtime dhe dinamika më të mëdha, duke mbrojtur njëkohësisht altoparlantët e lidhur.

Fuqia 8 ohm * 450 W
Fuqia 4 ohm * 800 W
Fuqia 2 ohm ** 1200 W
Power BRIDGE 8 ohm * 1600 W
Faza e Produktit 2-Klasa H
Përgjigjja në frekuencë (+ 0 / -0.5 dB) 20 Hz - 20 KHz
Ndjeshmëria e hyrjes (nominale) +0.8 dBu / 0.85 Vrms
Ndjeshmëria e Inputit (fitim fiks) +5.8 dBu / 1.51 Vrms
GAIN (nominale / fikse) 37dB (71x) / 32 dB (40x)
Konektorët e hyrjes / Impedanca XLR M, 1/4 "JACK, RCA / 20 Kohm (e balancuar), 10 Kohm (ekuilibruar)
Konektorët e prodhimit SPEAKON dhe Lidhja e Lidhjes
Faktori i zbutjes> 200
Shkalla e uljes> 20 V / uS
Raporti S / N (i ponderuar)> 90 dB
THD + N <0.1%
Kontrollet NIVELI I INPUT, SENSITIVITETI I INPUT, STEREO / BRIDGE / PARALLEL, NGJARJE NGA LARTË (LPN), GND LIFT
Treguesit LED POWER, ON, PARALLEL, BRIDGE, SIGNAL, LIMIT, PROTECT
Ftohës DC me shpejtësi të ndryshueshme
Mbrojtja AC me fuqi të ulët, DC, termike, qark i shkurtër, VHF, kufizues CLIP
Furnizimi i rrymës Tensioni i furnizimit 230 VAC (± 10%) 50/60 Hz ose 120VAC (± 10%) 50/60 Hz
Konsumi maksimal 1180 VA
Konsumi i vlerësuar *** 290 VA
Konsumi në Standby 3.5 VA
Përmasat  483 x 89 x 395 mm
19 "x 3,5" x 15,6 "
Pesha 9,2 Kg (20,3 lb)

HPX2400
1 Artikulli
2018-11-21

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: