ARGJILE E BARDHE 100gr
  • ARGJILE E BARDHE 100gr
  • null

ARGJILE E BARDHE 100gr

white clay powder

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
400 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Argjila e bardhë✨???? Argjila është një ingredient që gjendet në shumë produkte të kujdesit personal. ????????????‍♀️ Sugjerohet kryesisht për personat me lëkurë sensitive pasi nuk shkakton irritime dhe I falë lëkurës butësi e shkëlqim pavarësisht vetisë së saj eksfoliuese. Largon qelizat e vdekura të lëkurës e gjithashtu redukton poret e zmadhuara. Për efekt më të shpejtë, përzihet me ujë të nxehtë, pak mjaltë dhe 1-2 pika vaj esencial në varësi të tipit të lëkurës dhe aplikohet ????✨???? Lihet në lëkurë derisa të thahet.

produkti275
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: