Na ndiqni në Facebook

Bateri dhe aksesorë

Ketu do te gjeni gjithcka mbi Baterine dhe aksesoret e saj.

Bateri dhe aksesorë

Filtrat aktiv

Çmimi 68 000 Lek

Soundsation Bateri (xhez) elektronik REALKIT-ONE

Realkit One eshte nje drumset elektronik i gjenerates se fundit te dizajnuar per bateristin i cili deshiron te afrohet me shume me studimin e instrumenti

Transport i Shpejtë
68 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 100 Lek

NOVA SHKOPA XHEZI N5BN

SHKOPA XHEZI NOVA N5BN

Transport i Shpejtë
1 100 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 000 Lek

Peace Celuloz xhezi 6 D711D

CELULOZ XHEZI PEACE 6 D711D
Linja e lëkurës Peace është krijuar në mënyrë specifike për të siguruar konsumatorin me një produkt me cilësi të shkëlqyeshme me një çmim konkurrues.

Transport i Shpejtë
1 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 700 Lek

Celuloze xhezi diameter 16

CELULOZ XHEZI SOUNDSATION 16 PEACE

Transport i Shpejtë
1 700 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje