Na ndiqni në Facebook

Bateri Të Jashtme

Immense.al ofron bateri te jashtme me shpejtesi shume te larte karikimi.
Bateri te jashtme me nga 1 porte ose me 2 porta nga me te hollat tek ato pak me te trasha nga gjeresia, bateri solar dhe shume te tjera.

Bateri Të Jashtme

Filtrat aktiv

Çmimi 1 200 Lek

Power Bank 5000mAh per Smartphone

Power Bank 5000mAh per Smartphone
Kapaciteti i baterisë (mAh): 4001-5000
Ngjyra: e Bardhë
Madhësia e produktit (L x H x H): 7,40 x 5,20 x 1,80 cm / 2,91 x 2,05 x 0,71 inç
Dizajni i posaçëm, treguesi i baterisë inteligjente për të mbrojtur sytë

Transport i Shpejtë
1 200 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Power Bank 10000mAh per Smartphone

Power Bank 10000mAh për Smartphone
Ngjyrat: ngjyre gold , dhe roze
Input: 5V / 2A
Madhësia: 141.5 60.5 21.4 mm

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje