BIO ORGANIC KENA GESHTENJE PER FLOKET 100gr
  • BIO ORGANIC KENA GESHTENJE PER FLOKET 100gr
  • BIO ORGANIC KENA GESHTENJE PER FLOKET 100gr

BIO ORGANIC KENA KAFE E LEHTE PER FLOKET 100gr

Kena Bio Organic ngjyre kafe e lehte 100gr
Vetite e kenase jane:

  1. Pershpejton rritjen e flokeve
  2. Largon zbokthin dhe yndyren
  3. Stopon renien e flokeve
  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
790 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 17/07/2019

KËNAJA është bimë natyrale me fuqi të lartë ngjyruese, e cila është përdorur ndër shekuj nga gratë për lyerjen e flokëve dhe dekorimin e trupit. Ajo është forma më herbale me të cilën ne mund të kujdesemi për flokët për t`i patur ato më të bukur dhe të shëndetshëm. Gratë indiane dhe ato të lindjes së mesme e përdorin rregullisht dhe efektet i kanë mëse të dukshme.
Dobitë e kënasë te flokët:
1. Përshpejton zgjatjen e flokëve dhe i trash ato.
2. Largon zbokthin dhe yndyrën në skalp.
3. Ju jep flokëve shkëlqim dhe volum.
4. Stopon rënien e flokëve dhe i forcon ato.
Dobi të tjera
1. Shëron plagët, djegiet dhe rigjeneron indet e dëmtuara.
2. Kuron infeksionet dhe mykun e thonjve.
3. Shëron kallot dhe puçrrat.

produkti64
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: