BIO ORGANIC KENA PA NGJYRE PER FLOKET 100gr

Ndihmon ne ushqyerjen dhe daljen e flokeve te rinj. Largon yndyren e tepert, si dhe rigjeneron floket e demtuar. Kuron skalpin e kokes nga acarimet dhe zbokthi.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
790 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

KËNA PA NGJYRË PËR FLOKËT 
Ndihmon në ushqyerjen dhe daljen e flokëve të rinj.
Largon yndyrën e tepërt, si dhe rigjeneron flokët e dëmtuar.
Kuron skalpin e kokës nga acarimet dhe zbokthi.
Kënaja përgatitet duke u përzier me çaj ose ujë të ngrohtë për të krijuar një masë homogjene.
Për të parë rezultat duhet mbajtur deri në 3 orë në flokë.

8904061205829
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: