BLENDER ME GOTE DSP 2/1 KJ2003
  • BLENDER ME GOTE DSP 2/1 KJ2003
  • BLENDER ME GOTE DSP 2/1 KJ2003
  • BLENDER ME GOTE DSP 2/1 KJ2003

DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2003

DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2003

  • Me kapacitet 1.5 liter, material i bazes Stainless Steel
  • Thika çeliku te levizshme, me fuqi 350W
  • Me 2 nivele shpejtesie dhe kontroll mekanik

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
4 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Prodhuesi: DSP

Lloji i blenderit: Stacionar

Materiali: qelqi

Lloji i pajisjes: shtrydhese frutash

Konsumi i energjisë: 250 W

Me kapacitet 1.5 liter, material i bazes Stainless Steel

Thika çeliku te levizshme, me fuqi 350W

Me 2 nivele shpejtesie dhe kontroll mekanik

Paketimi permban nje gote te madhe qelqi dhe nje me te vogel

Periudha e garancisë: 6 muaj

DSP0023
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: