Navigimi Blogut

Postimet e fundit

 • A eshte lengu i frutave aq i mire sa frutat e plota?
  A eshte lengu i frutave aq i mire sa frutat e plota?
  495 Views pëlqime

  Ne kete artikulll do te zbuloni gjithcka rreth frutave perfitimet qe marim nga ato a jane lengjet e frutave aq te mira sa frutat e plota, leng frutash apo fruta te plote sa gota me lengje frutash duhet te pime a i zevendesojne lengjet e frutave frutat e plota lexoni kete blog per ti mesuar te gjitha keto

  Lexo më shumë
 • 5 Shenjat detektive te horoskopit
  5 Shenjat detektive te horoskopit
  381 Views pëlqime

  Keto shenja horoskopi bejne rolin e detektives me mire se te gjithe, zbulojini kush jane 5 shenjat e horoskopit qe nuk mund ti mbani te fshehta, 5 shenjat e zodiakut qe jane si detektive dhe cfare duhet te dini per to

  Lexo më shumë
 • Perse te zgjidhni Samsung Galaxy S10 +
  Perse te zgjidhni Samsung Galaxy S10 +
  379 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka rreth Samsung Galaxy S10 Plus. Specifikimet te Samsung S10 Plus, perse duhet te blini Samsung Galaxy S10 arsyet qe e bejne kete telefon kaq fantastik

  Lexo më shumë
 • Si te pastroni kufje Apple AirPods te iphonit tuaj
  Si te pastroni kufje Apple AirPods te iphonit tuaj
  521 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka per pastrimin e kufjeve Apple te iPhonit tuaj, cfare duhet te perdorni per ti pastruar dhe cfare nuk duhet te perdorni dhe kush eshte menyra me e mire e pastrimit per to

  Lexo më shumë
 • 4 shenjat e horoskopit me me fat te 2019
  4 shenjat e horoskopit me me fat te 2019
  420 Views pëlqime

  Zbuloni se kush jane shenjat me me fat te ketij viti ,cfare thoe horoskopi per shenjat me fate , kush jane 4 shenjat me me fat te horoskopit dhe ne cfare drejtimesh jane me fat ata

  Lexo më shumë
 • Perse duhet te zgjedhim nje iPhone
  Perse duhet te zgjedhim nje iPhone
  398 Views pëlqime

  Pse duhet te zgjedhim te blejme nje iPhone, kush jane avantazhet qe na ofron iPhone, siguria e iPhone dhe kush jane arsyet qe ja vlen te kemi nje iPhone

  Lexo më shumë
 • Trump ndalon Huawei-n ne Google
  Trump ndalon Huawei-n ne Google
  349 Views pëlqime

  Per kompanine kineze Huawei nuk eshte nje kohe e mire por perkundrazi. Trump shtoi Huawei ne listen e zeze pra ata nuk mund te bejne tregti me firmat amerikane nese nuk kane license dhe google i bindet ketij urdhri lexoni artikullin per me shume te reja

  Lexo më shumë
 • Si te behemi prezantues te afte
  Si te behemi prezantues te afte
  386 Views pëlqime

  Si te behemi prezantues te afte, disa keshilla si te kemi nje prezantim te shkelqyer ne publik do ti mesoni ne kete artikull

  Lexo më shumë
 • Si te blini projektorin e duhur
  Si te blini projektorin e duhur
  366 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni si te blini projektorin e duhur, para se te blini nje projektor te siguroheni dhe te kini kujdes per perdorimin dhe madhesine etije dhe shume faktore te tjere , lexoni kete artikull per te mesuar me shume rreth blerjes se projektoreve

  Lexo më shumë
 • Cilat jane 2 power bank solar me te mire
  Cilat jane 2 power bank solar me te mire
  324 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te njiheni me powebank solar pra me energji diellore, cfare eshte nje tip power bank i tille dhe 2 tipet me te njohura dhe specifikat e secilit prej tyre, lexoni per te ditur me shume rreth power bank rimbushje me energji diellore dhe perfitimet nga ato

  Lexo më shumë
 • Cfare eshte nje backlink
  Cfare eshte nje backlink
  347 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni per backlink, cfare eshte nje backlink,vlera e tij,si ndikon backlink ne rankimin ne google, sa lloje backlink kemi dhe avantazhet e backlink perse i duhen ata website

  Lexo më shumë
 • Si te fitoj nje backlink
  Si te fitoj nje backlink
  371 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka rreth backlink, si te fitoj nje backlink, disa keshilla per te fituar backlink dhe shpjegime per menyra e duhura si te merrni backlink per faqen tuaj

  Lexo më shumë
 • Si te reklamoj biznesin tim online
  Si te reklamoj biznesin tim online
  386 Views pëlqime

  Si te reklamoj biznesin tim online, pse duhet te reklamoj biznesin online pse eshte i rendesishem reklamimi i biznesit online, immense business platforma e marketingut online, reklamo biznesin me immense business

  Lexo më shumë
 • Reklama online
  Reklama online
  481 Views pëlqime

  Ne kete blog do te mesoni gjithcka rreth reklamimit online, cfare jane reklamat online, si ndikojne reklamat online per biznesin, qellimi i reklamave online pse jane aq te rendesishme reklamat online dhe rendesia e tyre ne biznes

  Lexo më shumë
 • Immense Business
  Immense Business
  343 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka rreth platformes se marketingut online Immense Business, sherbimet profesionale qe ofron Immense Business, fushatat e marketingut, paketat per bizneset qe ofron, paketa Immense Gold, cfare perfshin paketa gold dhe shume te tjera

  Lexo më shumë
 • Kode postare
  Kode postare
  628 Views pëlqime

  Do te gjeni te gjithe kodet postare ne Shqiperi, kodet postare te gjithe qyteteve dhe rretheve ne Shqiperi, ne te gjithe zyrat postare te Shqiperise, zip code shqiptare, kodet postare te gjithe rretheve ne Shqiperi, kodet postare te vendeve ne Shqiperi

  Lexo më shumë
 • Blerje Online nga shtepia
  Blerje Online nga shtepia
  522 Views pëlqime

  Blerje online nga shtepia me Immense shume thjeshte. Blini online me disa hapa shume te thjeshte dhe produkti ju vjen direkt ne shtepi. Blerjet online jane shtuar se fundmi edhe ne vendin tone dhe ne do ju tregojme si te beni keto blerje online

  Lexo më shumë
 • Reklamim Profesional per Biznese
  Reklamim Profesional per Biznese
  445 Views pëlqime

  Reklamim Profesional per Biznese, cfare qellimi kane reklamat profesionale, cfare ofron immense business per reklamimin profesional, paketa kryesore e reklamimit ne immense dhe shume te tjera

  Lexo më shumë
 • Pyetjet e papershtatshme ne intervista dhe trajtimi i tyre
  Pyetjet e papershtatshme ne intervista dhe trajtimi i tyre
  579 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka mbi pyetjet e papershtatshme ne intervista pune, shembuj te pyetjeve te papershtatshme dhe sikletshme, si tu pergjigjemi atyre, trajtimi i pyetjeve te pershtatshme dhe dinamika e ketyre pyetjeve , sa mund tju penalizoje nje pyetje e papershtatshme

  Lexo më shumë
 • Te famshem sipas shenjes se horoskopit
  Te famshem sipas shenjes se horoskopit
  492 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te zbuloni te famshmit sipas shenjes se horoskopit, cfare tregon shenja e tyre per personalitetin, a kane lidhje tiparet e tyre me shenjen, po shenja juaj e horoskopit si ndikon me kete personazh,a keni ngjashmeri apo ndryshime? Zbulojini ne kete artikull

  Lexo më shumë
 • Avantazhet e biznesit online
  Avantazhet e biznesit online
  473 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka rreth bizneseve online, si do te ece nje biznes online, kush jane 5 avantazhet e biznesit online , disa keshilla mni biznesin online qe do tju duhen shume, si te fitoni kliente besnike ne biznesin tuaj

  Lexo më shumë
 • 6 arsye perse lodrat me muzike jane me te mirat per femije
  6 arsye perse lodrat me muzike jane me te mirat per femije
  379 Views pëlqime

  A jane lodrat me muzike te mira tek femijet, si ndikojne lodrat me muzike tek femijet e vegjel, cfare ndikimi ka muzika per femijet, a duhet te luajne femijet me lodra me muzike dhe sa kohe, te gjitha do ti mesoni ne kete artikull nga Immense

  Lexo më shumë
 • Video marketing dhe ndikimi i saj ne biznesin tuaj
  Video marketing dhe ndikimi i saj ne biznesin tuaj
  494 Views pëlqime

  Cfare eshte video marketing, si ndikon ky lloj marketingu ne biznesin tuaj, strategjia e video marketing, objektivi i video marketing, audienca e synuar ne video marketing, promovimi dhe shperndarja e videos, pse duhet te perdorni video marketing per biznesin tuaj

  Lexo më shumë
 • Si te fitoni besim dhe te rrisni produktivitetin
  Si te fitoni besim dhe te rrisni produktivitetin
  518 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka rreth besimit dhe produktivitetit, si te rrisni besimin ne vetvete ne pune , biznes dhe jete, si te rrisni produktivitetitn ne pune dhe biznes dhe si ndikon e gjitha kjo tek ju

  Lexo më shumë
 • 3 pyetje qe do te sjellin suksesin e biznesit online
  3 pyetje qe do te sjellin suksesin e biznesit online
  425 Views pëlqime

  Ky artikull do tju ndihmoje ne suksesin e biznesit tuaj online permes 3 pyetjeve. Jane 3 pyetje qe ju duhet ti beni vetes per tu fokusuar dhe perqendruar me shume ne suksesin e biznesit tuaj online, keto 3 pyteje duhet patjeter tia beni vetes sepse jane nje ndihme e madhe per ju dhe biznesin tuaj

  Lexo më shumë
 • 7 punonjes qe do te zhvillojne biznesin tuaj
  7 punonjes qe do te zhvillojne biznesin tuaj
  382 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te flasim per stafin perfekt ate qe cdo biznes do te donte ta kishte, 7 tipe punonjesish te cilet jane njerezit e duhur per te ecur nje biznes perpara i vogel ose i madh te jete ai, keto punonjes me cilesit e tyre do te formojne nje ekip qe do te ngreje dhe ndihmoje shume biznesin dhe punen

  Lexo më shumë
 • Blini online, metodat me te thjeshta
  Blini online, metodat me te thjeshta
  548 Views pëlqime

  Ne kete artikull ju do mesoni si te blini online me 6 hapa te thjeshte, secili mund te blej online me metodat me te thjeshta, ne immense ju mund te beni blerje te shpejta dhe te sigurta online, ja kush jane hapat me te thjeshte per te blere online , blini kudo dhe thjeshte me immense

  Lexo më shumë
 • Perse biznesi juaj duhet të fillojë një podcast
  Perse biznesi juaj duhet të fillojë një podcast
  452 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni cfare eshte podcasting, perse biznesi duhet te filloje podcast, arsyet qe biznesit i duhet podcasting, ndikimi i podcast ne biznes sa vlere ka ai per biznesin

  Lexo më shumë
 • Format e Marketingut digjital dhe rendesia
  Format e Marketingut digjital dhe rendesia
  648 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te lexoni mbi marketingut digjital offline, cfare eshte marketingu digjital, format e marketingut digjital rendesia e cdo tip marketingu , marketingu ne tv, marketingu ne radio, marketingu ne telefon, si ndikon marketignu offline digjital ne biznes

  Lexo më shumë
 • Llojet e sulmeve kibernetike dhe shmangia e tyre
  Llojet e sulmeve kibernetike dhe shmangia e tyre
  448 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te trajtojme sulmet teknologjike kibernetike qe prekin jo vetem kompanite  emedha por edhe bizneset e vogla, cilet jane llojet e ketyre sulmeve kibernetike,si te mbroni biznesin tuaj nga keto sulme, cfare duhet te beni qe te parandaloni keto sulme teknologjike dhe kush jane truket e sulmuesve

  Lexo më shumë
 • 3 metoda si te pastrojme tastieren e kompjuterit
  3 metoda si te pastrojme tastieren e kompjuterit
  670 Views pëlqime

  ne kete artikull do te mesoni si te pastroni tastieren tuaj te kompjuterit, nje tastiere pc eshte me e papastra dhe me shume baktere si mund ta pastroni me lehtesi dhe thjeshte pa u munduar ndiqni keto 3 metoda te thjeshta dhe do te na falenderoni

  Lexo më shumë
 • Diversiteti ne pune, avantazhet
  Diversiteti ne pune, avantazhet
  526 Views pëlqime

  Si eshte te kesh nje staf pune te ndryshem ne gjithcka? nje staf ku secili nga personalitetitn e tij, te ndryshem nga gjinia,mosha,racamprejardhja, gjuha e shume te tjera, te kesh nje diversitet ne pune eshte shume pozitive per cdo kompani, ketu do te zbuloni benefitet, perfitimet e te pasurit diversitet stafi ne pune perse duhet te keni diversitet ne pune?

  Lexo më shumë
 • Perse duhet te perdorim video ne biznes dhe ne perditshmeri
  Perse duhet te perdorim video ne biznes dhe ne perditshmeri
  475 Views pëlqime

  perse duhet te perdorim videot ne biznes dhe ne pune? cfare perfitojme dhe kush jane shenjat qe na duhet te perdorim videot dhe te reduktojme mesazhet tekst, dhe ne komunikim te perditshem duhet te perdorim video me shume por pse, ne kete blog i mesoni te gjitha

  Lexo më shumë
 • PAJISJE PASTICERIE
  PAJISJE PASTICERIE
  337 Views pëlqime

  Shiten: Ekspozitor per pasticeri i ri me kapacitet te bollshem vendosje prodhimi 1.80ml*1.50h Banak frigoriferik me pllake graniti multifunksional 2.40 ml. Furre pasticerie me gaz e llojit UNOX. Te gjitha bashke 3000 euro.

  Lexo më shumë
 • Si ndikojne pushimet ne biznese?
  Si ndikojne pushimet ne biznese?
  370 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni se cfare thote shkenca per periudhen kur ju duhet te pushoni, si ndikojne pushimet ne biznesin tuaj, a mund te shpetojne ato biznesin tuaj, disa keshilla perse duhet te ikni me pushime dhe te mos mbingarkoheni aq shume, dhe kush jane perfitimiet e pushimit

  Lexo më shumë
 • 7 faktoret qe po shkaterrojne inteligjencen
  7 faktoret qe po shkaterrojne inteligjencen
  407 Views pëlqime

  ne kete artikull tema kryesore eshte inteligjenca, cfare po e vret inteligjencen, kush jane faktoret qe ndikojne negativisht ne inteligjencen tone, si ushqimet dhe gjumi mund te ndikojne keq ne trurin tone dhe ne inteligjence. Kush jane menyrat qe ti shmangim, si te bajme inteligjencen ne forme gjithe jeten

  Lexo më shumë
 • Hapat me te thjeshte per krijimin e videove te biznesit
  Hapat me te thjeshte per krijimin e videove te biznesit
  715 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka per video per biznesin tuaj, jane 4 hapa si te beni nje video efektive ne kushte te thjeshta, te montosh ose te modifikosh videon. Gjoithashtu te besh seo per te renditur videon tuaj ne cdo motor kerkimi, gjithcka per nje video profesionale per biznesin tuaj

  Lexo më shumë
 • Si te menaxhoni stresin e biznesit
  Si te menaxhoni stresin e biznesit
  811 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni si te perballeni me stresin ne biznesin tuaj, nese jeni menaxher apo sipermarres i nje biznesi dhe keni shume stres, ju paraqesim disa hapa per perballjen e stresit keshilla si te luftoni stresin per pronaret e bizneseve, keto keshilla do te ju ndihmojne shume

  Lexo më shumë
 • 10 truke per restorante teper te suksesshme
  10 truke per restorante teper te suksesshme
  862 Views pëlqime

  ne kete artikull do te mesoni disa nga truket ose mashtrimet e lehta qe cdo bar, kafene dhe restorant i ben klienteve te tyre, jane truke qe gjithmone na i kane bere por nuk i kemi kuptuar ne thelb arsyen ,tashme do te jeni me te kujdesshem me sekretet qe ata kane, zbuloni truket me dinake qe kamarieret dhe shefat e kuzhines na bejne

  Lexo më shumë
 • Perse deshtojne bizneset e vogla, 7 arsyet kryesore
  Perse deshtojne bizneset e vogla, 7 arsyet kryesore
  694 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni arsyet kryesore te deshtimit te bizneseve te vogla, sipas studimeve dhe statistikave nga ekspertet ne japim nje liste me arsyet perse deshtojne bizneset e vogla,mesoni 7 arsyet kryesore te deshtimit te bizneseve dhe si te shmangim keto faktore per te pasur sukses ne biznes jo per te deshtuar

  Lexo më shumë
Showing 161 to 200 of 213 (6 Pages)