Navigimi Blogut

Postimet e fundit

Immense

Materiale rreth  Immense Group. Njoftime, kategori, sherbime informacione te vecanta per klientet tane besnike, lexoni artikuj te dedikuar produkteve tona dhe informohuni me shume.

 • Aksesore telefonash me interesante
  Aksesore telefonash me interesante
  527 Views pëlqime

  Aksesore per telefona nga me interesantet dhe te cuditshmet si power bank solar, ndricues per foto selfi qe me se shumti e perdorin femrat, kufje per realitetin virtual

  Lexo më shumë
 • Cfare eshte nje Android TV Box
  Cfare eshte nje Android TV Box
  587 Views pëlqime

  Ketu do te informohemi rreth dekoder Android TV box, se cfare eshte nje dekoder android si mund ta perdorim ne menyre shume te lehte pa pasur probleme

  Lexo më shumë
 • Tableti me i mire qe mund te blini ne 2019
  Tableti me i mire qe mund te blini ne 2019
  591 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te shohim cili eshte tableti me i mire ne treg qe ju mund te blini ne 2019. Sigurisht qe tableti do te ishte nga kompania Apple pra iPad Pro 11

  Lexo më shumë
 • 3 Baterite e telefonave me te fuqishme ne 2019
  3 Baterite e telefonave me te fuqishme ne 2019
  514 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te flasim rreth baterive me te fuqishme te telefonave per vitin 2019 te cilat mbajne karikim deri 12 ore . Keto bateri jane te pabesueshme lexoni per ti pare

  Lexo më shumë
 • Fisha karikimi me te mira ne 2019
  Fisha karikimi me te mira ne 2019
  488 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te flasim rreth fishave te karikimit te cilat jane me te mirat ne 2019. Keto fisha karikimi ishin me te qendrueshme dhe kishin rezistence te larte.

  Lexo më shumë
 • 5 Librat me te lexuar te te gjithe koherave
  5 Librat me te lexuar te te gjithe koherave
  572 Views pëlqime

  Nje liber i mire na le gjithmon embresa dhe ndikon shume ne jeten tone. Te lexuarit na fut ne nje bote tjeter dhe na zhvillon shume si njeri. Ja 5 librat me te lexuar te te gjithe koherave.

  Lexo më shumë
 • Bli nje laptop ne 6 hapa te thjeshte
  Bli nje laptop ne 6 hapa te thjeshte
  484 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te flasim si mund te zgjedhim te blejme nje laptop ne 6 hapa mjaft te thjeshte. Keto hapa na ndihmojne per te blere laptopin e duhur

  Lexo më shumë
 • Si te vendosim nje xham mbrojtes telefonit
  Si te vendosim nje xham mbrojtes telefonit
  595 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te jemi shume praktik do te mesojme si te vendosim nje xham mbrojtes telefonit tone ne menyre qe te parandalojme incidente qe mund te na ndodhin gjate dites

  Lexo më shumë
 • Cfare duhet te dini per te pasur floke te shendetshem
  Cfare duhet te dini per te pasur floke te shendetshem
  354 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te paraqisni disa hapa që do te na ndihmojne te kemi floke me te shendetshem, keto keshilla qe do te lexoni ne blog do tju ndihmojne gjithmone

  Lexo më shumë
 • Sekretet dhe Trendet e make up-it
  Sekretet dhe Trendet e make up-it
  431 Views pëlqime

  Nuk eshte edhe aq e veshtire per te realizuar nje make up perfekt Ne kete blog do te trajtojme disa keshilla per nje make up natyral dhe trendet me te fundit te make up it .

  Lexo më shumë
 • Pikturat me te bukura te te gjithe kohrave
  Pikturat me te bukura te te gjithe kohrave
  678 Views pëlqime

  Piktura eshte art me vete. Arti i piktures eshte nje frymezim dhe nje art fatastik i te parit dhe te magjeps me veprat e saj, Ketu do te paraqesim pikturat me te bukura te te gjithe koherave

  Lexo më shumë
 • Keshilla per kujdesin e trupit
  Keshilla per kujdesin e trupit
  393 Views pëlqime

  Te gjithe ne bejme te pamunduren te kujdesemi per trupin tone dhe ne kete artikull do ti pergjigjeni pyetjeve rreth kujdesit te trupit,si te kujdesemi per lekuren,thonjte dhe jo vetem

  Lexo më shumë
 • Ja cili eshte instrumenti me i vjeter ne bote
  Ja cili eshte instrumenti me i vjeter ne bote
  468 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te trajtojme pak nga historiku i muzikes si ka evoluar ajo der me sot dhe cili eshte instrumenti me i vjeter ne bote. Por sot kemi instrumente nga me te ndryshme elektrike dhe akustik te cilat i gjeni ne Immense platform

  Lexo më shumë
 • Si te kemi dhembe te forte dhe te shendetshem
  Si te kemi dhembe te forte dhe te shendetshem
  384 Views pëlqime

  Cila eshte semundja kryesore qe prek dhembet tona kush jane rregullat per dhembe te shendetshem dhe higjene te mire orale te gjithe keto do ti mesoni ne kete blog

  Lexo më shumë
 • Cfare eshte nje repeater wifi
  Cfare eshte nje repeater wifi
  522 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te informohemi rreth repeater wifi, cfare eshte nje repeater wifi , si funksionon ajo, si mund ta vendosim dhe si mund ta perdorim

  Lexo më shumë
 • Parafango ne shitje, Pjese makinash
  Parafango ne shitje, Pjese makinash
  540 Views pëlqime

  Pjese kembimi per makina, parafango per makina te ndryshme me cmime te leverdishme dhe cilesi te larte. Parafango eshte nje pjese makine e cila mbron makinen tuaj

  Lexo më shumë
 • Pjese kembimi per makina
  Pjese kembimi per makina
  496 Views pëlqime

  Ne platformen tone do te gjeni qindra pjese makinash per ju, pjese kembime per makina nga me te ndryshmet dhe me te rendesishmet per perditshemrine tuaj. Makina juaj do t'iu falenderoje

  Lexo më shumë
 • Parakolp ne shitje, pjese makinash ne immense
  Parakolp ne shitje, pjese makinash ne immense
  524 Views pëlqime

  Do te diskutojme per pjese makine parakolp, do te njihemi se per cfare na sherben parakolpi ne makine, cili eshte funksioni i saj, si dizenjohet nje parakolp dhe shume te tjera

  Lexo më shumë
 • Grile makinash te gjitha modeleve
  Grile makinash te gjitha modeleve
  457 Views pëlqime

  Do te diskutojme rreth grilave te makinave, grile makinash ne shitje tek website immenseplatform.com. Pjese makinash ne shitje

  Lexo më shumë
 • 6 Arsye perse te marresh nje makine me qira
  6 Arsye perse te marresh nje makine me qira
  511 Views pëlqime

  Ne disa raste eshte me mire marrja me qera e nje makine sesa blerja e saj. Te marresh makina me qera mund te shmangesh me shume kosto dhe kohe Ne ne immense platform ju japim arsyet per makine me qira

  Lexo më shumë
 • 10 Keshilla para se te blini nje makine
  10 Keshilla para se te blini nje makine
  578 Views pëlqime

  Blerja e nje makine eshte nje investim shume i madh prandaj duhet te kemi shume kujdes para se te blini ate prandaj ne kete artikull po ju paraqesim disa keshilla para se te blini nje makine

  Lexo më shumë
 • Cfare duhet te dini para se te blini nje makine te perdorur
  Cfare duhet te dini para se te blini nje makine te perdorur
  432 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka para se te blini nje makine te perdorur Blerja e nje makine te perdorur eshte zgjidhja e duhur pasi kushton me pak por ja cfare duhet te keni kujdes para se te blini nje makine te perdorur

  Lexo më shumë
 • Vetite sheruese te ilaceve popullore
  Vetite sheruese te ilaceve popullore
  457 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te trajtojme gjithcka qe duhet te dini per mjekesine popullore dhe ilacet popullore Ne immense platform ne kemi disa lloje ilace popullore te cilat kane dhene shume efekt ndiqni kete blog per me shume   

  Lexo më shumë
 • Pse te blejme nje iphone 8
  Pse te blejme nje iphone 8
  415 Views pëlqime

  Arsye te ndryshme pse ne duhet te blejme nje iphone 8 dhe iphone 8 plus, karakteristikat e iphoe 8, dizanji i saj dhe ndryshimet me iphone e tjera

  Lexo më shumë
 • Ja 8 gjerat qe nuk i dini per veren
  Ja 8 gjerat qe nuk i dini per veren
  452 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te trajtojme gjithcka mbi vererat,kuriozitet dhe keshilla qe duhet te dime per veren dhe si ndikon ajo ne shendetin tone

  Lexo më shumë
 • Samsung s10e vs. iphone xr
  Samsung s10e vs. iphone xr
  479 Views pëlqime

  Do te kemi nje perballje mes dy gjigandeve te smartphone nga njera ane eshte samsung s10e dhe ana tjeter iphone xr. Cilat jane avantazhet ndermjet njera tjetres dhe te perbashketat

  Lexo më shumë
 • iPhone XS Max, iPhone me i mire per 2019
  iPhone XS Max, iPhone me i mire per 2019
  429 Views pëlqime

  Do te njihemi se kush eshte iPhone me i mire ne bote per momentin. iPhone XS Max ka rezultuar iPhone me i mire per te cilin kemi shume informacione per te ndare me ju.

  Lexo më shumë
 • Perse duhet te pini vere pa alkool
  Perse duhet te pini vere pa alkool
  608 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka mbi veren pa alkol , kush eshte vera e pare pa alkol,keshilla dhe pse duhet te pime vere pa alkool

  Lexo më shumë
 • Blerje online
  Blerje online
  408 Views pëlqime

  Ne kete blog do te trajtojme blerjet online, gjithcka cfare duhet te dini per blerjen online ne immense, cilat jane avantazhet qe ju keni kur blini online ne immense platformen me te madhe online

  Lexo më shumë
 • Cilat jane webcamera me te mira
  Cilat jane webcamera me te mira
  437 Views pëlqime

  Cfare lloj kamere per kompjuter perdorni, cilat jane webcamer me te mira per vitin 2019, cilat jane webcamer me te perballueshme qe bejne punen shume mire

  Lexo më shumë
 • Gjej Biznese
  Gjej Biznese
  435 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te pershkruajme platformen e marketingut online immense business e cila reklamon biznesin tuaj produktet dhe sherbimet qe ju ofroni ne cdo rrjet social,website dhe partneret e immense, gjej biznese dhe reklamo biznesin me ne

  Lexo më shumë
 • SI TE LIDHIM PRINTERIN ME KOMPJUTERIN
  SI TE LIDHIM PRINTERIN ME KOMPJUTERIN
  689 Views pëlqime

  Do te mesojme si te bejme lidhjen mes printerit dhe kompjuterit ne 4 hapa te thjeshte pa pasur nevojen e asistences. Kjo lidhje eshte mjaft e thjesht ju duhet vetem te ndiqni instruksionet

  Lexo më shumë
 • Printera me te mire per biznese ne vitin 2019
  Printera me te mire per biznese ne vitin 2019
  485 Views pëlqime

  Kush jane printerat me te mire per biznese te cilet kane nje fluks pune te larte. Keto jane printera te shkelqyer per bizneset tuaja te cilat do te punojne ne menyre te shkelqyer

  Lexo më shumë
 • Shitje Online
  Shitje Online
  382 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te diskutojme per shitjet online, cilat jane avantazhet e shitjeve online dhe cfare perfitojne shitesit ne immense platform nga shitjet online

  Lexo më shumë
 • Printeri me i mire per shtepi ne 2019
  Printeri me i mire per shtepi ne 2019
  524 Views pëlqime

  Kush jane printerat me te mire per shtepi te cilat jane shume komod dhe nuk zene shum hapsire ne shtepi. Printerat me te mire per shtepi ne 2019

  Lexo më shumë
 • Si te fshini nje llogari gmail nga kompjuteri
  Si te fshini nje llogari gmail nga kompjuteri
  587 Views pëlqime

  Si te fshini nje llogari Gmail nga kompjuteri ne 5 hapa shume te thjeshte. Fshirja e llogarise se Gmail ndonjehere eshtee bezdisshme per shumicen  e personave por tani do ta kene akoma me te thjeshte

  Lexo më shumë
 • Pjese makinash
  Pjese makinash
  457 Views pëlqime

  Gjithcka qe duhet te dini per pjeset e makinave, kush jane pjeset me te kushtueshme per makinen, pjese makinash te ndryshme dhe dyqanin ku mund te gjeni gjithcka per makinen

  Lexo më shumë
 • Shitje Blerje Online
  Shitje Blerje Online
  437 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te trajtojme temen shitje blerje online, siguria ne blerjet online, perfitimet kur ju shisni dhe blini ne immense dhe disa keshilla para se te blini online

  Lexo më shumë
 • Si te fshini nje llogari Gmail nga iOS
  Si te fshini nje llogari Gmail nga iOS
  1153 Views pëlqime

  Mesoni si te fshini nje llogari gmail nga ios ne 5 hapa shume te thjeshte, nese deshironi te fshini adresen tuaj te gmail nga ios apple ne ju paraqesim disa udhezime

  Lexo më shumë
 • Si te hekurosim ne menyren e duhur
  Si te hekurosim ne menyren e duhur
  519 Views pëlqime

  Hekurosja per te gjithe femrat eshte nje proces i lodhshem dhe pak i veshtire sidomos per kemishat, ne do tju japim disa keshilla si te hekurosni me mire dhe me shpejte dhe tju sugjerojme disa hekura cilesor dhe praktik per heqjen e rrudhave

  Lexo më shumë
 • In Albania
  In Albania
  376 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te trajtojme 6 arsyet perse shqiperia mbetet nje vend unik perse duhet te vizitojme patjeter shqiperine perse in albania lexoni kete blog per te mesuar keto dhe me shume

  Lexo më shumë
 • Perse duhet te perdorim produkte bimore
  Perse duhet te perdorim produkte bimore
  612 Views pëlqime

  Gjithcka qe duhet te dini per produktet bimore,pse duhet te perdorim ngjyre flokesh bimore produktet bimore qe mund te gjeni ne immense platform

  Lexo më shumë
 • Si te perballoni sjelljen e paedukate te femijeve
  Si te perballoni sjelljen e paedukate te femijeve
  437 Views pëlqime

  Femijet jane me teka dhe shume kapricoze dhe shpesh here sillen ne menyre te paedukate dhe i shkaktojne prinderve situata te turpshme ja 4 menyra si te menaxhoni sjelljen e paedukate te femijeve tuaj

  Lexo më shumë
 • 5 Instrumentet me te luajtura ne bote
  5 Instrumentet me te luajtura ne bote
  1321 Views pëlqime

  Gjithcka qe duhet te dini per instrumentet muzikore, kush eshte instrumenti me i luajtur dhe me i famshem ne bote dhe 5 instrumentet me te famshme muzikore dhe arsyet perse perdoren kaq shume

  Lexo më shumë
 • A eshte lengu i frutave aq i mire sa frutat e plota?
  A eshte lengu i frutave aq i mire sa frutat e plota?
  591 Views pëlqime

  Ne kete artikulll do te zbuloni gjithcka rreth frutave perfitimet qe marim nga ato a jane lengjet e frutave aq te mira sa frutat e plota, leng frutash apo fruta te plote sa gota me lengje frutash duhet te pime a i zevendesojne lengjet e frutave frutat e plota lexoni kete blog per ti mesuar te gjitha keto

  Lexo më shumë
 • 5 Shenjat detektive te horoskopit
  5 Shenjat detektive te horoskopit
  447 Views pëlqime

  Keto shenja horoskopi bejne rolin e detektives me mire se te gjithe, zbulojini kush jane 5 shenjat e horoskopit qe nuk mund ti mbani te fshehta, 5 shenjat e zodiakut qe jane si detektive dhe cfare duhet te dini per to

  Lexo më shumë
 • Perse te zgjidhni Samsung Galaxy S10 +
  Perse te zgjidhni Samsung Galaxy S10 +
  448 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka rreth Samsung Galaxy S10 Plus. Specifikimet te Samsung S10 Plus, perse duhet te blini Samsung Galaxy S10 arsyet qe e bejne kete telefon kaq fantastik

  Lexo më shumë
 • Si te pastroni kufje Apple AirPods te iphonit tuaj
  Si te pastroni kufje Apple AirPods te iphonit tuaj
  618 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka per pastrimin e kufjeve Apple te iPhonit tuaj, cfare duhet te perdorni per ti pastruar dhe cfare nuk duhet te perdorni dhe kush eshte menyra me e mire e pastrimit per to

  Lexo më shumë
 • Perse duhet te zgjedhim nje iPhone
  Perse duhet te zgjedhim nje iPhone
  493 Views pëlqime

  Pse duhet te zgjedhim te blejme nje iPhone, kush jane avantazhet qe na ofron iPhone, siguria e iPhone dhe kush jane arsyet qe ja vlen te kemi nje iPhone

  Lexo më shumë
 • Si te behemi prezantues te afte
  Si te behemi prezantues te afte
  455 Views pëlqime

  Si te behemi prezantues te afte, disa keshilla si te kemi nje prezantim te shkelqyer ne publik do ti mesoni ne kete artikull

  Lexo më shumë
 • Si te blini projektorin e duhur
  Si te blini projektorin e duhur
  441 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni si te blini projektorin e duhur, para se te blini nje projektor te siguroheni dhe te kini kujdes per perdorimin dhe madhesine etije dhe shume faktore te tjere , lexoni kete artikull per te mesuar me shume rreth blerjes se projektoreve

  Lexo më shumë
 • Cilat jane 2 power bank solar me te mire
  Cilat jane 2 power bank solar me te mire
  399 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te njiheni me powebank solar pra me energji diellore, cfare eshte nje tip power bank i tille dhe 2 tipet me te njohura dhe specifikat e secilit prej tyre, lexoni per te ditur me shume rreth power bank rimbushje me energji diellore dhe perfitimet nga ato

  Lexo më shumë
 • Cfare eshte nje backlink
  Cfare eshte nje backlink
  415 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni per backlink, cfare eshte nje backlink,vlera e tij,si ndikon backlink ne rankimin ne google, sa lloje backlink kemi dhe avantazhet e backlink perse i duhen ata website

  Lexo më shumë
 • Si te fitoj nje backlink
  Si te fitoj nje backlink
  431 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka rreth backlink, si te fitoj nje backlink, disa keshilla per te fituar backlink dhe shpjegime per menyra e duhura si te merrni backlink per faqen tuaj

  Lexo më shumë
 • Si te reklamoj biznesin tim online
  Si te reklamoj biznesin tim online
  491 Views pëlqime

  Si te reklamoj biznesin tim online, pse duhet te reklamoj biznesin online pse eshte i rendesishem reklamimi i biznesit online, immense business platforma e marketingut online, reklamo biznesin me immense business

  Lexo më shumë
 • Reklama online
  Reklama online
  565 Views pëlqime

  Ne kete blog do te mesoni gjithcka rreth reklamimit online, cfare jane reklamat online, si ndikojne reklamat online per biznesin, qellimi i reklamave online pse jane aq te rendesishme reklamat online dhe rendesia e tyre ne biznes

  Lexo më shumë
 • Immense Business
  Immense Business
  401 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka rreth platformes se marketingut online Immense Business, sherbimet profesionale qe ofron Immense Business, fushatat e marketingut, paketat per bizneset qe ofron, paketa Immense Gold, cfare perfshin paketa gold dhe shume te tjera

  Lexo më shumë
 • Kode postare
  Kode postare
  835 Views pëlqime

  Do te gjeni te gjithe kodet postare ne Shqiperi, kodet postare te gjithe qyteteve dhe rretheve ne Shqiperi, ne te gjithe zyrat postare te Shqiperise, zip code shqiptare, kodet postare te gjithe rretheve ne Shqiperi, kodet postare te vendeve ne Shqiperi

  Lexo më shumë
 • Blerje Online nga shtepia
  Blerje Online nga shtepia
  605 Views pëlqime

  Blerje online nga shtepia me Immense shume thjeshte. Blini online me disa hapa shume te thjeshte dhe produkti ju vjen direkt ne shtepi. Blerjet online jane shtuar se fundmi edhe ne vendin tone dhe ne do ju tregojme si te beni keto blerje online

  Lexo më shumë
 • Reklamim Profesional per Biznese
  Reklamim Profesional per Biznese
  536 Views pëlqime

  Reklamim Profesional per Biznese, cfare qellimi kane reklamat profesionale, cfare ofron immense business per reklamimin profesional, paketa kryesore e reklamimit ne immense dhe shume te tjera

  Lexo më shumë
 • Pyetjet e papershtatshme ne intervista dhe trajtimi i tyre
  Pyetjet e papershtatshme ne intervista dhe trajtimi i tyre
  823 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka mbi pyetjet e papershtatshme ne intervista pune, shembuj te pyetjeve te papershtatshme dhe sikletshme, si tu pergjigjemi atyre, trajtimi i pyetjeve te pershtatshme dhe dinamika e ketyre pyetjeve , sa mund tju penalizoje nje pyetje e papershtatshme

  Lexo më shumë
 • Avantazhet e biznesit online
  Avantazhet e biznesit online
  585 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka rreth bizneseve online, si do te ece nje biznes online, kush jane 5 avantazhet e biznesit online , disa keshilla mni biznesin online qe do tju duhen shume, si te fitoni kliente besnike ne biznesin tuaj

  Lexo më shumë
 • 6 arsye perse lodrat me muzike jane me te mirat per femije
  6 arsye perse lodrat me muzike jane me te mirat per femije
  443 Views pëlqime

  A jane lodrat me muzike te mira tek femijet, si ndikojne lodrat me muzike tek femijet e vegjel, cfare ndikimi ka muzika per femijet, a duhet te luajne femijet me lodra me muzike dhe sa kohe, te gjitha do ti mesoni ne kete artikull nga Immense

  Lexo më shumë
 • Video marketing dhe ndikimi i saj ne biznesin tuaj
  Video marketing dhe ndikimi i saj ne biznesin tuaj
  579 Views pëlqime

  Cfare eshte video marketing, si ndikon ky lloj marketingu ne biznesin tuaj, strategjia e video marketing, objektivi i video marketing, audienca e synuar ne video marketing, promovimi dhe shperndarja e videos, pse duhet te perdorni video marketing per biznesin tuaj

  Lexo më shumë
 • Si te fitoni besim dhe te rrisni produktivitetin
  Si te fitoni besim dhe te rrisni produktivitetin
  593 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni gjithcka rreth besimit dhe produktivitetit, si te rrisni besimin ne vetvete ne pune , biznes dhe jete, si te rrisni produktivitetitn ne pune dhe biznes dhe si ndikon e gjitha kjo tek ju

  Lexo më shumë
 • 3 pyetje qe do te sjellin suksesin e biznesit online
  3 pyetje qe do te sjellin suksesin e biznesit online
  492 Views pëlqime

  Ky artikull do tju ndihmoje ne suksesin e biznesit tuaj online permes 3 pyetjeve. Jane 3 pyetje qe ju duhet ti beni vetes per tu fokusuar dhe perqendruar me shume ne suksesin e biznesit tuaj online, keto 3 pyteje duhet patjeter tia beni vetes sepse jane nje ndihme e madhe per ju dhe biznesin tuaj

  Lexo më shumë
 • 7 punonjes qe do te zhvillojne biznesin tuaj
  7 punonjes qe do te zhvillojne biznesin tuaj
  448 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te flasim per stafin perfekt ate qe cdo biznes do te donte ta kishte, 7 tipe punonjesish te cilet jane njerezit e duhur per te ecur nje biznes perpara i vogel ose i madh te jete ai, keto punonjes me cilesit e tyre do te formojne nje ekip qe do te ngreje dhe ndihmoje shume biznesin dhe punen

  Lexo më shumë
 • Blini online, metodat me te thjeshta
  Blini online, metodat me te thjeshta
  615 Views pëlqime

  Ne kete artikull ju do mesoni si te blini online me 6 hapa te thjeshte, secili mund te blej online me metodat me te thjeshta, ne immense ju mund te beni blerje te shpejta dhe te sigurta online, ja kush jane hapat me te thjeshte per te blere online , blini kudo dhe thjeshte me immense

  Lexo më shumë
 • Perse biznesi juaj duhet të fillojë një podcast
  Perse biznesi juaj duhet të fillojë një podcast
  532 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni cfare eshte podcasting, perse biznesi duhet te filloje podcast, arsyet qe biznesit i duhet podcasting, ndikimi i podcast ne biznes sa vlere ka ai per biznesin

  Lexo më shumë
 • Format e Marketingut digjital dhe rendesia
  Format e Marketingut digjital dhe rendesia
  717 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te lexoni mbi marketingut digjital offline, cfare eshte marketingu digjital, format e marketingut digjital rendesia e cdo tip marketingu , marketingu ne tv, marketingu ne radio, marketingu ne telefon, si ndikon marketignu offline digjital ne biznes

  Lexo më shumë
 • Llojet e sulmeve kibernetike dhe shmangia e tyre
  Llojet e sulmeve kibernetike dhe shmangia e tyre
  521 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te trajtojme sulmet teknologjike kibernetike qe prekin jo vetem kompanite  emedha por edhe bizneset e vogla, cilet jane llojet e ketyre sulmeve kibernetike,si te mbroni biznesin tuaj nga keto sulme, cfare duhet te beni qe te parandaloni keto sulme teknologjike dhe kush jane truket e sulmuesve

  Lexo më shumë
 • 3 metoda si te pastrojme tastieren e kompjuterit
  3 metoda si te pastrojme tastieren e kompjuterit
  761 Views pëlqime

  ne kete artikull do te mesoni si te pastroni tastieren tuaj te kompjuterit, nje tastiere pc eshte me e papastra dhe me shume baktere si mund ta pastroni me lehtesi dhe thjeshte pa u munduar ndiqni keto 3 metoda te thjeshta dhe do te na falenderoni

  Lexo më shumë
 • Diversiteti ne pune, avantazhet
  Diversiteti ne pune, avantazhet
  611 Views pëlqime

  Si eshte te kesh nje staf pune te ndryshem ne gjithcka? nje staf ku secili nga personalitetitn e tij, te ndryshem nga gjinia,mosha,racamprejardhja, gjuha e shume te tjera, te kesh nje diversitet ne pune eshte shume pozitive per cdo kompani, ketu do te zbuloni benefitet, perfitimet e te pasurit diversitet stafi ne pune perse duhet te keni diversitet ne pune?

  Lexo më shumë
 • Perse duhet te perdorim video ne biznes dhe ne perditshmeri
  Perse duhet te perdorim video ne biznes dhe ne perditshmeri
  541 Views pëlqime

  perse duhet te perdorim videot ne biznes dhe ne pune? cfare perfitojme dhe kush jane shenjat qe na duhet te perdorim videot dhe te reduktojme mesazhet tekst, dhe ne komunikim te perditshem duhet te perdorim video me shume por pse, ne kete blog i mesoni te gjitha

  Lexo më shumë
 • Si ndikojne pushimet ne biznese?
  Si ndikojne pushimet ne biznese?
  428 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te mesoni se cfare thote shkenca per periudhen kur ju duhet te pushoni, si ndikojne pushimet ne biznesin tuaj, a mund te shpetojne ato biznesin tuaj, disa keshilla perse duhet te ikni me pushime dhe te mos mbingarkoheni aq shume, dhe kush jane perfitimiet e pushimit

  Lexo më shumë
 • Skanerat me te mire per 2019
  Skanerat me te mire per 2019
  877 Views pëlqime

  Skaneret me te mire ne treg per vitin 2019. Kush jane skaneret me te mire per dokumente ne shtepi dhe biznese. Skaneret ndoshta nuk jane me ne mode por nese po kerkoni nje skaner jeni ne vendin e duhur.

  Lexo më shumë
 • Si te krijoni nje llogari Gmail
  Si te krijoni nje llogari Gmail
  909 Views pëlqime

  Si te krijoni nje llogari Gmail ne 7 hapa te thjeshte pa shume mundime. Krijoni nje account Gmail me disa instruksione shume te thjeshta.

  Lexo më shumë
 • Si te krijoni nje fjalekalim te sigurt
  Si te krijoni nje fjalekalim te sigurt
  853 Views pëlqime

  Si te krijoni nje fjalekalim te sigurt pa e harruar, metoda per te vendosur nje fjalekalim te forte, gabimet qe bejme shpesh ne vendosjen e fjalekalimit

  Lexo më shumë
 • Si te rimerrni llogarine tuaj Gmail kur keni harruar fjalekalimin
  Si te rimerrni llogarine tuaj Gmail kur keni harruar fjalekalimin
  920 Views pëlqime

  Si te rimerrni llogarine tuaj Gmail ne disa hapa shume te thjeshte per Android, IOS & Ipad dhe kompjuter. Nese harroni fjalekalimin si mund te merrni perseri llogarine tuaj te email-it Gmail

  Lexo më shumë
 • Si te fshini llogarine e Instagram pergjithmone
  Si te fshini llogarine e Instagram pergjithmone
  1335 Views pëlqime

  Si te fshini llogarine e Instagram pergjithmone, si te caktivizoni llogarine e instagram per pak kohe dhe te mos humbisni llogarine tuaj kur te ktheheni

  Lexo më shumë
 • Cfare eshte Bullizmi Kibernetik
  Cfare eshte Bullizmi Kibernetik
  1638 Views pëlqime

  Cfare eshte Bullizmi Kibernetik, llojet e bullizmit kibernetik me te cilet femijet dhe te rriturit mund te hasen vazhdimisht ne rrjete sociale dhe internet

  Lexo më shumë
 • Gjerat qe mund te beni vetem
  Gjerat qe mund te beni vetem
  444 Views pëlqime

  Gjerat qe mund te beni vetem dhe te mesoni te rrini me veten shpeshhere. Aktivitetet qe mund te beni vetem dhe perfitimet qe ka qendrimi me veten

  Lexo më shumë
Showing 1 to 82 of 82 (1 Page)