Navigimi Blogut

Postimet e fundit

Popular posts

 • Lussory wine Partner zyrtar i Immense Platform!
  Lussory wine Partner zyrtar i Immense Platform!
  398 Views pëlqime

  Ky dyqan ofron verera spanjolle te shijeve shume te mira dhe cilesie te larte.Te gjithe vererat do ti gjeni tek Immense platformNje partneritet i suksesshem mes Lussory wine dhe Immense Platform. 

  Lexo më shumë
 • Cilat jane 2 power bank solar me te mire
  Cilat jane 2 power bank solar me te mire
  397 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te njiheni me powebank solar pra me energji diellore, cfare eshte nje tip power bank i tille dhe 2 tipet me te njohura dhe specifikat e secilit prej tyre, lexoni per te ditur me shume rreth power bank rimbushje me energji diellore dhe perfitimet nga ato

  Lexo më shumë
 • 2 Fytyrat e shenjave te Zodiacut
  2 Fytyrat e shenjave te Zodiacut
  395 Views pëlqime

  Në jetë, asgjë nuk mund të ekzistojë pa dritën dhe errësirën. Nuk mund të kemi lumturi pa trishtim, jetë pa vdekje, sukses pa dështim... Ne shpresojmë që ju do të mësoni disa informacione të vlefshme në lidhje me shenjën tuaj në mënyrë që ju të përdorni forcat tuaja për të ndriçuar një dritë shumë të nevojshme në botë. Sa i përket dobësive tuaja, ne të gjithë kemi, por është ajo që ne zgjedhim të bëjmë për ata që kanë rëndësi në fund.

  Lexo më shumë
 • Keshilla per kujdesin e trupit
  Keshilla per kujdesin e trupit
  392 Views pëlqime

  Te gjithe ne bejme te pamunduren te kujdesemi per trupin tone dhe ne kete artikull do ti pergjigjeni pyetjeve rreth kujdesit te trupit,si te kujdesemi per lekuren,thonjte dhe jo vetem

  Lexo më shumë
 • PAJISJE PASTICERIE
  PAJISJE PASTICERIE
  390 Views pëlqime

  Shiten: Ekspozitor per pasticeri i ri me kapacitet te bollshem vendosje prodhimi 1.80ml*1.50h Banak frigoriferik me pllake graniti multifunksional 2.40 ml. Furre pasticerie me gaz e llojit UNOX. Te gjitha bashke 3000 euro.

  Lexo më shumë
 • Shitje Online
  Shitje Online
  382 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te diskutojme per shitjet online, cilat jane avantazhet e shitjeve online dhe cfare perfitojne shitesit ne immense platform nga shitjet online

  Lexo më shumë
 • Si te kemi dhembe te forte dhe te shendetshem
  Si te kemi dhembe te forte dhe te shendetshem
  382 Views pëlqime

  Cila eshte semundja kryesore qe prek dhembet tona kush jane rregullat per dhembe te shendetshem dhe higjene te mire orale te gjithe keto do ti mesoni ne kete blog

  Lexo më shumë
 • Le Tres Roses Partner zyrtar i Immense !
  Le Tres Roses Partner zyrtar i Immense !
  381 Views pëlqime

  Le tres roses dyqani me i mire i kepuceve per femije te te gjithe moshave. tashme partner me Immense nga ku mund ti gjeni te gjithe kepucet,balerinat,cizmet atletet per femijet tuaj

  Lexo më shumë
 • In Albania
  In Albania
  375 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te trajtojme 6 arsyet perse shqiperia mbetet nje vend unik perse duhet te vizitojme patjeter shqiperine perse in albania lexoni kete blog per te mesuar keto dhe me shume

  Lexo më shumë
 • Si te negocioni me tipe te ndryshem klientesh?
  Si te negocioni me tipe te ndryshem klientesh?
  374 Views pëlqime

  ne kete artikull do te mesoni si te perballeni dhe te arrini nje marreveshje te mire me tipe te ndryshem klientesh, si te negocioni me kliente te ndryshem dhe si te gjeni nje gjuhe te perbashket me to, ja si te silleni ne cdo situate me disa lloje klientesh te caktuar

  Lexo më shumë
 • Euromuzika Partner zyrtar i Immense
  Euromuzika Partner zyrtar i Immense
  362 Views pëlqime

  Euromuzika eshte partneri zyrtar i platformes se shitjeve me te madhe online Immense.  

  Lexo më shumë
 • Niveli i stresit ne pune
  Niveli i stresit ne pune
  355 Views pëlqime

  Gjithkush në punë, në një moment ka ndjerë presionin e stresit lidhur me punën. Çdo punë mund të ketë elementë stresuese, edhe nëse e doni shumë atë. Në një periudhë të shkurtër, mund të përjetoni presion për të përmbushur një afat ose për të përmbushur një detyrim sfidues.

  Lexo më shumë
 • Cfare duhet te dini per te pasur floke te shendetshem
  Cfare duhet te dini per te pasur floke te shendetshem
  354 Views pëlqime

  Ne kete artikull do te paraqisni disa hapa që do te na ndihmojne te kemi floke me te shendetshem, keto keshilla qe do te lexoni ne blog do tju ndihmojne gjithmone

  Lexo më shumë
Showing 201 to 213 of 213 (6 Pages)