The Charge 2+
  • The Charge 2+

Boks me bluetooth Charge 2+

Boks me bluetooth Charge 2+

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 250 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Boksi charge 2+ është një altoparlant ultra-i fuqishëm.
Mund të ngarkojë të gjitha pajisjet tuaja të zgjuara përmes USB.
Dizajni i saj i ri, i përmirësuar me splashproof ju lejon të merrni këtë altoparlant pothuajse kudo pa frikën e shiut të ujit.
Me zhurmën e tij të integruar dhe altoparlantin që anulon jehon, ju mund të bëni thirrje të qarta me shtypjen e një butoni.

BoksCharge2 plus
2 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: