Buffet Klarinete B12
  • Buffet Klarinete B12
  • Klarinete Buffet B12

Buffet Klarinete B12

Marka : Buffet Model : B12

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
63 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Marka : Buffet
Modeli : B12
Shënimet e para dhe ndjesia e një instrumenti janë shumë të rëndësishme për një fillestar. Ato ndihmojnë për të zhvilluar aftësitë akustike, si dhe për të rritur zhvillimin e ardhshëm artistik. Klarinetet B12 janë bërë nga rrëshirë ABS me një pamje dhe tingull të ngjashëm me atë të drurit të vërtetë grenadil. Këto modele janë të lehta, të forta dhe të lehta për t'u pastruar perfekt për studentet të rinj.

B12
2 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: