Daily plus Krevat per femije art.L113 col 219
  • Daily plus Krevat per femije art.L113 col 219

Daily plus Krevat portativ per femije me arusha art.L113 col 219

Daily plus Krevat portativ per femije me arusha art.L113 col 219
Dimensioni kur mbyllet 18 cm x 18 cm x 75.5 cm
Numri i pozicioneve 1
Dimensionet e produktit 127.5 x 71 x 109 cm
Numri i modelit të artikullit L113
Pesha maksimale 15 kg

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
14 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Krevat portativ per femije ngjyre bezhe me arusha art.L113 col 225.
Mosha e përdorimit: 0-36 muaj
Karakteristikat: e pajisur me mbeshtjellese qe mund te ndryshohet, krevati ka dy lartësi për foshnjat më të vogla, kapaku i krevatit ka lodra të lëvizshme , rrjeta kundër mushkonjave, xhep i madh, dritare me zinxhir, 2 rrota me frenim, dyshek, çantë udhëtimi. Krevati eshte i palosshem dhe bashke me te vjen dhe canta
Pesha e krevatit per femije eshte 11.7 Kg
Udhëzimet e mirëmbajtjes: Për pastrimin e shtratit përdorni ujë të ngrohtë dhe një detergjent neutral.
Lani canten e krevatit në makinë larëse në 30 °.

col219 daily plus
1 Artikulli

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: