ALUM STONE
  • ALUM STONE
  • ALUM STONE

DEODORANT ME MINERALE ALUM

DEODORANT ME MINERALE ALUM
Perdoret kryesisht ne pastrimin e ujit, mjekesi, kozmetike
Eshte nje zevendesues perfekt i deodoranteve

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Alum stone është një mineral i pasur me potassium.
Përdoret kryesisht në pastrimin e ujit, mjekësi, kozmetikë etj.
Është një zëvendësues perfekt i deodorantëve me përmbajtje të lart të kimikateve të dëmshme si paraben, fragrancave, triclosan, Al etj.
Gjithashtu mund të përdoret për të përtharë aknet e vogla dhe përmirësuar pamjen e rrudhave. 

produkti100
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: