Na ndiqni në Facebook

Dhome gjumi dhe krevate per femije

Ne kete kategori do te gjeni gjithcka qe ju nevojitet per te kompletuar dhomen e bebit, per te pasur me shume siguri, perkujdesje dhe sa me shume dashuri. Immenseplatfrom ju ofron shumellojshmeri qe bebi juaj te jete i lumtur gjate rritjes se tij

Dhome gjumi dhe krevate per femije

Filtrat aktiv

Çmimi 33 500 Lek

Brevi Nanna Oh Krevat portativ me lepur te bardhe

Krevat portativ Brevi Nanna Oh me lepur te bardhe me funksion lekundes per te mbeshtetur femijen tuaj
Nanna Oh është një djep dhe krevat për të porsalindurit, në sajë të këmbëve të pjerrëta, një funksion lëkundës për të mbështetur fëmijën tuaj.

Transport i Shpejtë
33 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 34 000 Lek

Cullami Cam Krevat lekundes ngjyre bezhe

Krevat lëkundës me skelet metalik ngjyrë bezhë për bebe Cullami CAM
Ka 4 rrota të cilat ndihmojnë në lëvizje, 2 prej të cilave me sistem frenimi.
Së bashku me krevatin përfshihen: dyshek i hollë, veshja e brendeshme si dhe një shufër e levizshme për t\'i vendosur një mbulesë të hollë në formë perde.

Transport i Shpejtë
34 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 35 000 Lek

Krevat ngjyre te bardhe

Krevat ngjyre te bardhe per femije i nje cilesie te larte italiane pa lekundje dhe me 4 rrota

Transport i Shpejtë
35 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 33 500 Lek

Brevi Nanna Oh Orso Tortora Krevat portativ

Nanna Oh është një djep për të porsalindurit, në sajë të këmbëve të pjerrëta, një funksion lëkundës për të mbështetur fëmijën tuaj. Është djepi për foshnjat që ju lejon të keni gjithmonë fëmijën tuaj pranë për të ushqyer me gji kur është e nevojshme, për ta monitoruar dhe për t\'u kujdesur pa e shqetësuar gjatë gjumit.

Transport i Shpejtë
33 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 34 500 Lek

Krevat portativ Chicco Next to me Princess ngjyre roze

Krevat portativ Chicco Next to me Princess ngjyre roze
Lehtë për të manovruar, duke përdorur 2 rrota të pajisur, me frenat.
Përshtatet lehtësisht me të gjitha llojet e shtretërve dhe është e lehtë për t\'u bashkuar ose hequr.
E thjeshtë për t\'u mbledhur dhe përdorur.

Transport i Shpejtë
34 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 34 500 Lek

Krevat portativ Chicco next to me

Krevat portativ Chicco i lehte dhe i pershtatshem
Gjerësia varion nga 35 cm në 52 cm, pajisur me butona rregulluese në të dy anët
Lehtë për të manovruar, duke përdorur 2 rrota të pajisur, me frenat. 
Përshtatet lehtësisht me të gjitha llojet e shtretërve dhe është e lehtë për t\'u bashkuar ose hequr.
E thjeshtë për t\'u mbledhur dhe përdorur

Transport i Shpejtë
34 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 34 500 Lek

Chicco Next to me Krevat portativ ngjyre gri

Krevat portativ Chicco Next to me ngjyre gri
Chicco next2me është krevat portativ krijuar dhe dizajnuar për t\'ju lejuar ju qe te flini prane bebes tuaj por pa ndare te njejtin krevat, siç rekomandohet nga ekspertët.Krevati portativ Chicco next2me është gjithashtu krevati i udhëtimit me i lehte në treg, per vetëm 8 kg.
E thjeshtë për t\'u mbledhur dhe përdorur.

Transport i Shpejtë
34 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 33 500 Lek

Krevat portativ Brevi Nanna Oh bianco Neve

Krevat portativ Brevi Nanna Oh i bardhe  per te porsalindurit, ne saje të kembeve te pjerreta,me njefunksion lëkundes
Nanna Oh është një djep për të porsalindurit, në sajë të këmbëve të pjerrëta, një funksion lëkundës për të mbështetur fëmijën tuaj.

Transport i Shpejtë
33 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 14 900 Lek

Daily plus Krevat portativ per femije me arusha art.L113 col 219

Daily plus Krevat portativ per femije me arusha art.L113 col 219
Dimensioni kur mbyllet 18 cm x 18 cm x 75.5 cm
Numri i pozicioneve 1
Dimensionet e produktit 127.5 x 71 x 109 cm
Numri i modelit të artikullit L113
Pesha maksimale 15 kg

Transport i Shpejtë
14 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 9 900 Lek

Pisolino Krevat portativ per femije ngjyre blu art.L118 col 101

Pisolino Krevat per femije art.L118 col 101
Krevat portativ per femije ngjyre jeshile shume praktik dhe i rehatshem
Madhesia & Pesha:
Hapur: W 124,5 - D 71 - H 75 cm.
I palosur: W 20.5 - D 20.5 - H 75 cm.
9.7 Kg.

Transport i Shpejtë
9 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 7 900 Lek

Sonno Krevat portativ per femije art.L117 col 222

Sonno Krevat portativ per femije ngjyre blu art.L117 col 222
Pesha e krevatit eshte 8 Kg
Dimensionet e krevatit portativ 126.5 x 66.5 x 73.5 cm
Numri i modelit të artikullit L117

Transport i Shpejtë
7 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 7 900 Lek

Sonno Krevat portativ per femije ngjyre bezhe art.L117 col 86

Sonno Krevat portativ per femije ngjyre bezhe me arusha art.L117 col 86
Pesha e krevatit eshte 8 Kg
Dimensionet e krevatit portativ 126.5 x 66.5 x 73.5 cm
Numri i modelit të artikullit L117

Transport i Shpejtë
7 900 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 500 Lek

Batanije roze Mink per bebe

Batanije roze Mink per bebe
Material shume i bute

Transport i Shpejtë
2 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 500 Lek

Batanije per beba Golden Spring

Batanije per beba Golden Spring
Ngjyra e verdhe dhe roze me arush

Transport i Shpejtë
2 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 9 000 Lek

Set carcaf tek per krevate per femije

Set carcaf tek per krevate per femije
Me dizenjo te ndryshme dhe materiale fantastike

Transport i Shpejtë
9 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 500 Lek

Batanije Mink me Hello kitty

Batanije Mink me Hello kitty
Material i ngrohte dhe shume i bute.

Transport i Shpejtë
2 500 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje