Na ndiqni në Facebook

Dhurata per meshkuj

Miresevini tek Dhurata per Meshkuj ne Immenseplatform.com. Ketu do te gjeni nje game te gjere zgjedhjesh per dhurate si Aksesore per meshkuj, Veshje per meshkuj, Canta dhe Portofola, Xhinse dhe Pantollona

Dhurata per meshkuj

Filtrat aktiv

Çmimi 1 600 Lek

Verbatim USB Flash 32 GB

Nderfaqja USB 2.0.
Pesha e produktit: 8 gram
Përmasat e produktit: 58.5 x 21 x 11mm (L x H x H)

Transport i Shpejtë
1 600 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 200 Lek

Verbatim USB Flash Drive 16 GB

Nderfaqja USB 2.0.
Pesha e produktit: 8 gram
Permasat e produktit: 58.5 x 21 x 11mm (L x H x H)

Transport i Shpejtë
1 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 700 Lek

USB Flash Drive 4 GB Patriot

USB Flash 4 GB
Pesha (kg) 0.0217
Dimensionet (cm) 13x10x1
Gjatësia (cm) 1

Transport i Shpejtë
700 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 1 400 Lek

Unaze Smart NFC

Unazë Smart me chip NFC

Transport i Shpejtë
1 400 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 800 Lek

Kufje me bluetooth

Kufje me bluetooth

Transport i Shpejtë
800 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 000 Lek

Smart Watch

Smart Watch
Smart watchi me I kerkuar dhe me cilesor, me super parametra.
 Madhesia e produktit: 43.5 * 40 * 9.8mm
 Pesha: 78g
 Rezolucioni i ekranit: 240 * 240
 Bateria: 380mAh bateri, kapacitet te larte

Transport i Shpejtë
2 000 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje