DSP BERESE BISKOTASH DHE PETULLASH MODELI KC1105
  • DSP BERESE BISKOTASH DHE PETULLASH MODELI KC1105
  • DSP BERESE BISKOTASH DHE PETULLASH MODELI KC1105
  • DSP BERESE BISKOTASH DHE PETULLASH MODELI KC1105

DSP BERESE BISKOTASH DHE PETULLASH MODELI KC1105

DSP BERESE BISKOTASH DHE PETULLASH MODELI KC1105

Pllaka e veshur me material jo-ngjites per pastrim te lehte
E pajisur me drite treguese
E ndertuar me kembe prej gome qe te mos rreshqase

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 23/07/2019

Gatuani embelsira ne shume pak kohe dhe ne menyre shume te thjeshte me beresin e petullave dhe biskotave

Nga te dyja anet punon keshtu qe nuk eshte e nevojshme ta ktheni embelsiren

Me dy drita qe tregojne kur eshte gati brumi i petullave ose biskotave

Kjo berese embelsirash ka forma me te shumellojshmet per ta bere sa me argetuese gatimin dhe ngrenien e tyre

Pastrohet lehte dhe materiali eshte jo-ngjitje

Garancia 6 muaj

DSP0042
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: