DSP BERESE KOKOSHKASH MODELI KA2018
  • DSP BERESE KOKOSHKASH MODELI KA2018
  • DSP BERESE KOKOSHKASH MODELI KA2018
  • DSP BERESE KOKOSHKASH MODELI KA2018

DSP BERESE KOKOSHKASH MODELI KA2018

Fuqia: 1200 W
Me kapacitet 70-80 gram
Pergatitje ne pak kohe rreth 2-4 minuta
Garancia 6 muaj

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
3 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

DSP BERESE KOKOSHKASH MODELI KA2018
Perfekte per te pergatitur kokoshka qe na shijojne aq shume teksa jemi duke pare filmat tone te preferuar
Mjaft e thjeshte ne perdorim dhe lahet me uje te bollshem
Me ene transparente e cila ju lejon te shihni kur kokoshkat jane gati
Buton per ndezjen dhe fikjen
Me kapacitet 70-80 gram
Pergatitje pa yndyre ne kohe te shkurter per 2-4 minuta
Fuqia: 1200 W
Garancia 6 muaj

DSP0036
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: