DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2002
  • DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2002
  • DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2002
  • DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2002
  • DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2002
  • DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2002
  • DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2002

DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2002

Shtrydhese frutash dhe perimesh DSPFurnizimit me energji elektrike: 220V 50HZ
Kapaciteti: 1.5L
Garancia 6 muaj

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
3 790 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

DSP BLENDER ME GOTE 2/1 MODELI KJ2002
Shtrydhëse frutash e perimesh multifunksional shtrydhese dhe grirese
Furnizimit me energji elektrike: 220V 50HZ
Butoni modern:me 2 nivele shpejtësie
Kapaciteti: 1.5L
Thika e ndertuar prej çeliku dhe inoksi
Garancia 6 muaj

DSP0022
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: