BLENDER ME GOTE DSP 2/1 KJ2053
  • BLENDER ME GOTE DSP 2/1 KJ2053
  • BLENDER ME GOTE DSP 2/1 KJ2053

DSP BLENDER ME GOTE ME FUNKSIONE 2/1 MODELI KJ2053

DSP BLENDER ME GOTE ME FUNKSIONE 2/1 MODELI KJ2053

Karakteristikat:
Thikat jane prej çeliku inox
Fuqia 300 W
Materiali i trupit eshte plastike
Garancia 6 muaj

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
4 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

DSP BLENDER ME GOTE ME FUNKSIONE 2/1 MODELI KJ2053

2 ne 1: Dy formë gota, ku njeren mund ta merrni me vete

Me nje dizanj modern dhe ze shume pak hapesire ne kuzhinen tuaj

Praktik per t'u perdorur dhe shume e thjeshte per t'u lare vetem me uje te bollshem

Kapaciteti i shtrydhësit: 600ml

Thike e lemuar çelik inox  të mprehta vetë-mprehëse, të cilat mund të bluajnë edhe fileta të mishit. 

Me DSP blender mund te bejme dhe koktej apo pije te ndryshme per raste festash dhe gezimesh ne shtepine tuaj

Garancia eshte 6 muaj

DSP0025
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: