DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2007
  • DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2007
  • DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2007
  • DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2007
  • DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2007
  • DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2007

DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2007

DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2007

Prodhuesi: DSP
Vendi i prodhimit: Kina
Lloji: pastrues me korrent per pastrim te thate dhe te lagesht
Furnizimi me energji elektrike: 220V / 50 Hz
Konsumi i energjisë: 1400 W
Kapaciteti i avullit: 40
Lloji i tubit të thithjes: teleskopik

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
9 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

DSP FSHESE ME KORENT MODELI KD-2007 

Pastruesi universal i vakumit që është projektuar për pastrim në zyra, hotele, kinema, fabrika industriale, shtepi dhe vende të tjera. Përveç pastrimit të thatë, mund të përdoret për të mbledhur ujë dhe papastërtitë.
Ka nje nivel te ulet te zhurmes
Shume praktik dhe i thjeshte per te githa ambjentet
Furnizimi me energji elektrike: 220V / 50 Hz
Konsumi i energjisë: 1400 W
Kapaciteti i kolektorit të pluhurit: 21 l
Materiali i rezervuarit: Stainless Steel
Kapaciteti i avullit: 40
Garancia 6 muaj

DSP0031
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: