DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2004
  • DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2004
  • DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2004

DSP FSHESE KORENTI PER SIPERFAQE TE THATE DHE TE LAGESHT MODELI KD2004

DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2004
Perdoret per siperfaqe te thate dhe te lagesht
Kapaciteti mbajtes 25 litra

Fuqia 1400W

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
9 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

DSP FSHESE KORENTI MODELI KD2004

E thate dhe e lagesht per cdo lloj siperfaqe qe ju ta perdorni lehtesisht pa nevojen e paisjeve te tjera

Kapaciteti mbajtes 25 litra.

Fuqia 1400W

Ena mbajtese material celiku dhe inoksi

Nje fshese perfekte per cdo shtepi eshte ekonomike dhe shume e rehatshme ne perdorim

Shufra teleskopike e rregullueshme dhe furça profesionale e tapetit

DSP0030
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: