DSP Fshese me korent 1000W modeli KD2015
  • DSP Fshese me korent 1000W modeli KD2015
  • DSP Fshese me korent 1000W modeli KD2015
  • DSP Fshese me korent 1000W modeli KD2015
  • DSP Fshese me korent 1000W modeli KD2015

DSP Fshese me korent 1000W modeli KD2015

DSP Fshese me korent 1000W modeli KD2015
Fuqia 1000W me kabull 2.9 metra
Kjo fshese punon me filtra te cilat mund te lahen lehtesisht
Permasat: 340x255x215mm

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
6 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

DSP Fshesë me korent 1000W modeli KD2015
Fshese korenti nga DSP modeli KD205
Fuqia 1000W me kabull 2.9 metra
Fshesa punon me filtra që mund të lahen lehtësisht
Tubi teleskopik material metalike zgjatet deri në 26cm
Me furcë për pastrimin e tapeteve dhe siperfaqeve të tjera plastike
Permasat: 340x255x215mm
Një fshese shumë cilësore e cila do tju ndihmojë në pastrimin e shtepisë suaj rrenjësisht.

DSP0029
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: