DSP FSHESE ME KORENT 1400W MODELI KD2014
  • DSP FSHESE ME KORENT 1400W MODELI KD2014
  • DSP FSHESE ME KORENT 1400W MODELI KD2014
  • DSP FSHESE ME KORENT 1400W MODELI KD2014
  • DSP FSHESE ME KORENT 1400W MODELI KD2014
  • DSP FSHESE ME KORENT 1400W MODELI KD2014

DSP FSHESE ME KORENT 1400W MODELI KD2014

DSP FSHESE ME KORENT 1400W MODELI KD2014
Permasat: 320x300mm.
Ngjyre a e zeze me te kuqe
Fuqia 1400W me kabull 2.9 metra
Tubi teleskopik material metalike (40+40 cm)

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
7 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

DSP FSHESE ME KORENT 1400W MODELI KD2014

Fuqia 1400W e pajisur me nje kabull 2.9 metra dhe me nje zhurme te lehte

Fshesa me korent DSP punon filter depozite me kapacitet mbajtes prej 2 liter

Tubi teleskopik perbehet nga nje material metalike (40+40 cm)

Me furce per pastrimin e tapeteve dhe siperfaqeve te tjera plastike

E pajisur me buton per hapjen dhe mbylljen e depozites per pastrim sa me te thjeshte

E pajisur me nje teknologji te avancuar Multi-Cyclone 

DSP0028
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: