Hekur per rroba me avull vertikal i markes DSP modeli KD6017A
  • Hekur per rroba me avull vertikal i markes DSP modeli KD6017A
  • Hekur per rroba me avull vertikal i markes DSP modeli KD6017A

DSP Hekur me avull vertikal KD6017A

Hekur me avull vertikal DSP KD6017A
Nje hekur i cili realizon nje hekurosje efektive ne menyre vertikale te veshjeve tuaja
Me depozite me kapacitet 2.1 litra dhe fuqia 2000 W
Mund te hekurosni rroba te copave nga me te ndryshme tek ato me delikate pa humbur kohe
Hekuroc gjithcka thjesht dhe shpejt!

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
9 900 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Hekur me avull per hekurosje vertikale i markes DSP modeli KD6017
Një hekur me avull për të realizuar hekurosje shumë efikase vertikale të rrobave tuaja
Ju kursen kohe dhe është një meyrë shumë e mirë për hekurosjen e rrobave delikate apo që janë të veshtira për tu hekurosur me një hekur normal
Me depozitë me kapacitet 2.1 litra dhe fuqia 2000 W
Marka DSP
Kapaciteti (ne Litra) 2.1 L
Kapaciteti i Enes (ne Litra)
Eliminoni rrudhat tuaja me vetëm pak kalime me këtë hekur fantastik.

DSP0152
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: