Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1059
  • Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1059
  • Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1059
  • Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1059
  • Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1059

DSP Hekur me kaldaje modeli KD1059

Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1059
Me nje performance fantastike hekuri ka nje fuqi prej 2600W,ju ndihmon te hiqni rrudhat me te veshtira tek veshjet tuaja.
Gjithashtu eshte i pershtatshem edhe per hekurosje vertikale per copat me te lehta e deri tek ato me te vecanta si perdet.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
7 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 10/10/2019

Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1059
I paisur me depozite uji  me kapacitet 1.5 L dhe shpërndarja e avullit 25g/min
Avulli i fuqishëm është i përshtatshëm për hekurosje vertikale e cila përdoret për të hekurosur perde dhe veshje të varura.
Ka pllakë qeramike e cila nuk ngjit, ngrohet shpejt dhe e përhap nxehtësinë në menyrë të njetrajtshme.
Fuqia 2600W
Me dritën ju kuptoni kur nxehtësia e pllakes është gati dhe kur hekuri fiket
Me tremostat për rregullimin e temperaturës
Hekurin mund ta përdorni me avull ose pa avull, sipas deshirës suaj.

DSP0148
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: