Hekur rrobash me avull te markes DSP modeli KD1001
  • Hekur rrobash me avull te markes DSP modeli KD1001
  • Hekur rrobash me avull te markes DSP modeli KD1001
  • Hekur rrobash me avull te markes DSP modeli KD1001
  • Hekur rrobash me avull te markes DSP modeli KD1001
  • Hekur rrobash me avull te markes DSP modeli KD1001

DSP Hekur rrobash me avull modeli KD1001

Hekur rrobash me avull te markes DSP modeli KD1001 
Nje hekur shume praktik dhe efektiv per hekurosjen e rrobave te copave te ndryshme si te leshta,mendafsh apo neilon.
Kapaciteti mbajtes i ujit: 350 ml.
Me sistem vetepastrimi

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Hekur rrobash me avull te markes DSP modeli KD1001
Pllaka e hekurit është material qeramike i cili nuk ngjit.
Me fuqi 2000W për një hekurosje efektive.
Kapaciteti mbajtës i ujit: 350 ml.
Me sistem vetëpastrimi.
Për hekurosjen e rrobave të leshta, mendafshta apo dhe neilon.
Me nxjerrje vertikale të avullit 20g/min.
Pervec avullit ju mund ta përdorni ujin edhe me sprucim.

DSP0144
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: