Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1005
  • Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1005
  • Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1005
  • Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1005
  • Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1005
  • Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1005

DSP Hekur rrobash me kaldaje i modeli KD1005

Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1005
Nje hekur profesional me performance te shkelqyer me fuqi 2600w duke eleminuar edhe rrudhat me te veshtira per cdo lloj pelhure
Me nje sistem vetepastrimi dhe i paisur me pllake qeramike e cila ofron nje siguri maksimale ne rrobat tuaja

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
8 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 10/05/2019

Hekur me kaldaje i markes DSP modeli KD1005
Të gjitha rrudhat eliminohen mjaft shpejt vetëm me disa kalime falë avullit të vazhdueshëm.
Me depozitë uji që e bën hekurin shumë profesional
Hekuri është i paisur me pllake qeramike për një siguri maksimle për rrobat tuaja
Me llampën idnikuese e cila tregon kur hekuri është gati dhe kur ai është fikur
Gjithashtu i përshtatshëm për hekurosje vertikale e cila përdoret për të hekurosur perde dhe veshje të varura.
Kaldaja është pjesa më efikase e të gjithë sistemit të hekurosjes. Ngrohet shumë shpejt duke lejuar që avulli të prodhohet menjëherë
Sistem vetepastrimi.

DSP0149
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: