Hekur DSP KD1004
  • Hekur DSP KD1004
  • Hekur DSP KD1004
  • Hekur DSP KD1004
  • Hekur DSP KD1004
  • Hekur DSP KD1004

DSP Hekur rrobash me pllake qeramike KD1004

Hekur rrobash me pllake qeramike DSP KD1004
Materiali i pllakës: Qeramike
Fuqia:2000 wat
ME 3 ingranazhe
Nje hekur ku mund të hekurosni lehtesisht cdo lloj materiali apo cope pa friken se mund te ngjise apo ti demtoje veshjet tuaja
Produkti permban dhe garanci 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 26/09/2019

Hekur rrobash me pllake qeramike DSP KD1004
Në sajë të pllakës qeramike ky hekur ofron një siguri maksimle për rrobat tuaja
Pllaka e hekurit është material qeramike.
Fuqia:2000 wat
Modaliteti i kontrollit: Kontroll dixhital i kohës
Me 3 ingranazhet
Me sistem vetëpastrimi.
Material që nuk ngjit dhe nuk demton veshjet, i testuar.
Garancia:6 muaj

DSP0146
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: