Hekur DSP KD1036
  • Hekur DSP KD1036
  • Hekur DSP KD1036
  • Hekur DSP KD1036
  • Hekur DSP KD1036
  • Hekur DSP KD1036

DSP Hekur rrobash me pllake qeramike KD1036

Hekur rrobash me pllake qeramike DSP KD1036
Hekuri eshte i paisur me pllake qeramike per nje siguri maksimle per rrobat tuaja qe ato te mos ngjisni
Fuqia:2000 wat
Kapaciteti mbajtes i ujit: 350 ml
Me sistem vetepastrim

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
3 490 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Hekur rrobash me pllakë qeramike DSP KD1036
Pllaka e hekurit është material qeramike.
Fuqia:2000 wat
Kapaciteti mbajtes i ujit: 350 ml.
Me sistem vetëpastrimi.
Material që nuk ngjit dhe nuk dëmton veshjet.
Me mundësi për hekurosje vertikale
Garancia:6 muaj

DSP0145
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: