Makine qethje/rroje per meshkuj 5/1 e markes DSP model F-90030
  • Makine qethje/rroje per meshkuj 5/1 e markes DSP model F-90030
  • Makine qethje/rroje per meshkuj 5/1 e markes DSP model F-90030
  • Makine qethje/rroje per meshkuj 5/1 e markes DSP model F-90030
  • Makine qethje/rroje per meshkuj 5/1 e markes DSP model F-90030

DSP Makine qethje/rroje per meshkuj 5/1 modeli F-90030

Makine qethje/rroje per meshkuj 5/1 e markes DSP model F-90030
Nje makine profesionale 5 ne 1 me 5 modele te ndryshme ,per nje mjeker dhe floke sipas preferences suaj 
Praktik dhe shume funksionale kjo makine permban 5 koka prerese titanium per prerje te ndryshe dhe aksesore te tjera shtese.
Punon me bateri dhe me korent.
Fuqia 110 - 220 V

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 27/07/2019

Makinë qethje/rroje DSP 5/1 F-90030
Praktik dhe shumë funksionale kjo makinë përmban 5 koka prerëse titanium për prerje të ndryshme dhe aksesorë të tjera shtesë.
Makinë 5 në 1, me 5 koka prerëse titanium 
Për prerje të plotë dhe në detaje të qimeve të mjekrës
Për heqjen e qimeve të hundes
Për heqjen e qimeve të trupit
Për prerjen e flokëve me gjatësi të ndryshme.
Ka një dizajn ergonomik dhe formë që përshtatet me lekurën duke mos e demtuar apo irrituar atë.
Punon me bateri dhe me korent.
Fuqia 110 - 220 V
Realizoni stilin e dëshiruar me këtë makinë shumëfunksionale.

DSP0133
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: