Makine rroje per meshkuj e markes DSP modeli 60006
  • Makine rroje per meshkuj e markes DSP modeli 60006
  • Makine rroje per meshkuj e markes DSP modeli 60006
  • Makine rroje per meshkuj e markes DSP modeli 60006
  • Makine rroje per meshkuj e markes DSP modeli 60006
  • Makine rroje per meshkuj e markes DSP modeli 60006

DSP Makine rroje per meshkuj modeli 60006

Makine rroje per meshkuj e markes DSP modeli 60006
Nje makine profesionale per nje mjeker te dizejnuar sipas preferencave tuaj
Koke e dyfishte me prerese anesore dhe e rikarikueshme
E gjithe makina mund te lahet thjesht.
Fuqia 220 - 240 V

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 490 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Makine rroje e markes DSP modeli 60006
Prerese profesionale per nje mjeker te dizenjuar sipas shijes tuaj.
Fuqi dhe bateri e rikarikueshme.
Koha e karikimit eshte 8 ore dhe mund te perdoret per 45 min vetem me baterine.
Koke e dyfishte me prerese anesore.
Dizajn ergonomik dhe forme qe pershtatet me lekuren duke mos e demtuar ate.
E gjithe makina mund te lahet thjesht.
Fuqia 220 - 240 V

DSP0121
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: