Mikser dore i markes DSP modeli KM2021
  • Mikser dore i markes DSP modeli KM2021
  • Mikser dore i markes DSP modeli KM2021
  • Mikser dore i markes DSP modeli KM2021
  • Mikser dore i markes DSP modeli KM2021
  • Mikser dore i markes DSP modeli KM2021

DSP Mikser dore modeli KM2021

Mikser dore i markes DSP modeli KM2021
Me fuqi 200W dhe nivele t3  ndryshme shpejtesie
Material prej plastike 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Mikser dore i markes DSP modeli KM2021
Me fuqi 200W dhe nivele të  ndryshme shpejtësie
Së bashku me rrahesen vijne edhe dy forma te tjera rrahëse që mund ti perdorni për të bërë brumin
Material prej plastike
Pastrohet lehtë, të gjitha pjeset lahen ne lavastovilie lehtesisht
Një aksesor mjaft i nevojshëm për kuzhinën tuaj

DSP0085
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: