DSP Pergatitese hamburgeri modeli KC1124
  • DSP Pergatitese hamburgeri modeli KC1124
  • DSP Pergatitese hamburgeri modeli KC1124
  • DSP Pergatitese hamburgeri modeli KC1124

DSP Pergatitese hamburgeri modeli KC1124

DSP PERGATITESE HAMBURGERI MODELI KC1124
Me nje pajisje elektrike, ju mund të pergatitni hamburger shume te shijshme dhe te lengshme ne pak sekonda.
Nje paisje e vecante do t'ju ndihmoje te krijoni nje pjate mishi, ne formen dhe trashesine e persosur.
Ka nje fuqi prej 750 W, ngjyre gri e erret
Fuqia (W): 801 - 1200W

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
2 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

DSP PERGATITESE HAMBURGERI MODELI KC1124
E pershtatshme per te bere hamburger te shijshem dhe shume te shpejte
Tostieri eshte i perbere nga pllaka qe nuk ngjisin
Ka nje fuqi prej 750 W, ngjyre gri e erret
Me tregues energjie
Ka nje ene per mbledhjen e yndyrnave, ne paketim do te gjeni gjithashtu dhe nje forme e cila do tju ndihmoje te beni hamburgerin, qoftet, vezet etj me nje forme te rregullt
Rregullimi i temperaturës: Po
Fuqia (W): 801 - 1200W
Emri i markës: DSP / Marka
Numri i modelit: KC1124
Funksioni: Sipërfaqja e gatimit jo-ngjitëse
Voltazh (V): 220V

DSP0041
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: