DSP PJEKESE KEKU ME FORME MODELI KC1114
  • DSP PJEKESE KEKU ME FORME MODELI KC1114
  • DSP PJEKESE KEKU ME FORME MODELI KC1114
  • DSP PJEKESE KEKU ME FORME MODELI KC1114

DSP PJEKESE KEKU ME FORME MODELI KC1114

DSP PJEKESE KEKU ME FORME MODELI KC1114
Fuqia 1000-1500W.
Tensioni 220-240V
Material qe nuk ngjit
Garancia 6 muaj

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
4 490 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

DSP PJEKESE KEKU ME FORME MODELI KC1114

Pajisje per te pergatitur dhe pjekur kekun me forme
Material i kesaj paisje eshte 100% qeramik qe nuk ngjit.
Punon me korent dhe pjek kekun tuaj te preferuar ne vetem 20 minuta dhe sapo te behet gati ndizet drita jeshile
Lahet lehtesisht me uje te bollshem
Fuqia 1000-1500W.
Tensioni 220-240V
Garancia 6 muaj

DSP0043
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: