Shtrydhese agrumesh i markes DSP modeli KJ1006
  • Shtrydhese agrumesh i markes DSP modeli KJ1006
  • Shtrydhese agrumesh i markes DSP modeli KJ1006

DSP Shtrydhese agrumesh DSP modeli KJ1006

Shtrydhese agrumesh i markes DSP modeli KJ1006
I pershtatshem për të gjitha llojet e agrumeve
I thjeshte ne perdorim dhe pastrim
Fuqia: 40W
Kapaciteti: 1.0L
Tensioni: 220V 50HZ
Materiali: Metal

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Shtrydhese agrumesh i markes DSP modeli KJ1006
Shumë i përshtatshëm për të gjitha llojet e agrumeve
E thjeshtë në perdorim dhe lahet lehtësisht
Materiali: Metal
Tensioni: 220V 50HZ
Fuqia: 40W
Kapaciteti: 1.0L
Merrni leng agrumesh shpejt dhe te pasura me vlera ushqimore

DSP0055
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: