Shtrydhese agrumesh i markes DSP modeli KJ1002
  • Shtrydhese agrumesh i markes DSP modeli KJ1002
  • Shtrydhese agrumesh i markes DSP modeli KJ1002
  • Shtrydhese agrumesh i markes DSP modeli KJ1002
  • Shtrydhese agrumesh i markes DSP modeli KJ1002
  • Shtrydhese agrumesh i markes DSP modeli KJ1002

DSP Shtrydhese agrumesh modeli KJ1002

Shtrydhese agrumesh i markes DSP modeli KJ1002
Per pergatitjen e lengjeve te agrumeve me nje material plastik i cili ze deri ne 1000ml
Fuqia : 40 wat
E lehte ne perdorim dhe pastrim
Garancia: 6 muaj

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Shtrydhese agrumesh i markes DSP modeli KJ1002
Shtrydhëse agrumesh, për të përfituar në cast leng të freskët të agrumeve, të tilla si: portokalle, mandarina, limona, qitro etj.
Fuqia : 40 wat
Kapaciteti : 1000 ml       
Materiali: Plastik
Ngjyra: e bardhë
Garancia: 6 muaj

DSP0051
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: