DSP SHTRYDHESE AGRUMESH MODELI KJ1028
  • DSP SHTRYDHESE AGRUMESH MODELI KJ1028
  • DSP SHTRYDHESE AGRUMESH MODELI KJ1028

DSP SHTRYDHESE AGRUMESH MODELI KJ1028

DSP SHTRYDHESE AGRUMESH MODELI KJ1028
Karakteristikat:
Dimensionet: 20cm x 14cm x 15cm
PeSha: 790 g.

Materiali: Plastik.

Tensioni: 220-240 W.
Fuqia: 40 W. 

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 18/08/2019

Shtrydhese agrumesh e markes DSP modeli KJ1028

Paisja ideale per kuzhinen tuaj qe ju ofron lengje te fresketa ne pak kohe.

Fuqia 40W, voltazhi 230V

Me funksion automatik shtrydhje, ndajeni frutin ne gjysmen dhe vensodeni mbi shtrydhese duke i ushtruar pak force

DSP0056
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: