DSP Shtrydhese agrumesh KJ1049
  • DSP Shtrydhese agrumesh KJ1049
  • DSP Shtrydhese agrumesh KJ1049
  • DSP Shtrydhese agrumesh KJ1049

DSP Shtrydhese agrumesh modeli KJ1049

DSP Shtrydhese agrumesh KJ1049
Fuqia 90W, 220V-240V~50/60Hz
Mund te shtrydhni 6 portokalle ne vetem 60 sekonda
Nje shtrydhese te cilen duhet ta keni patjeter ne kuzhinen tuaj per tju dhene lengje te fresketa plot vitamina.

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
4 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Shtrydhese agrumesh e markes DSP modeli KJ1049
Fuqia 90W, 220V-240V~50/60Hz
Shume e thjeshte ne perdorim: Pritini agrumet me feta dhe merni lengun e deshiruar
Mund te shtrydhni 6 portokalle ne vetem 60 sekonda
Shtrydhesja ka dy vende per shtrydhje ne brendesi

DSP0061
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: