DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH MODELI KJ3007
  • DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH MODELI KJ3007
  • DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH MODELI KJ3007
  • DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH MODELI KJ3007

DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH

DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH MODELI KJ3007
Kapaciteti: 3.5 lt
Fuqia: 400 - 600 Wat
12000 rrotullime per minute
Tensioni 220-240V
Me 3 nivele shpejtesie per nje shtrydhje te efektshme dhe pa demtimin e tulit te frutit ose perimen

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
6 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Ky artikull së fundmi është shtuar në shportë më: 29/06/2019

DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH MODELI KJ3007
Me 3 nivele shpejtesie per nje shtrydhje te efektshme dhe pa demtimin e tulit te frutit ose perimen
Thika eshte prej material çeliku qe nuk ndryshket dhe pjesa e jashtme eshte plastike
Shtrydhese frutash dhe perimesh mjaft praktike e cila lahet me uje te bollshem dhe ze nje hapesire te vogel ne kuzhinen tuaj
Kapaciteti: 3.5 liter
Fuqia: 400 - 600 Wat
Tensioni 220-240V
Frekuenca 50 ~ 60Hz
Kryen 12000 rrotullime per minute

DSP0047
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: