DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH MODELI KJ3003
  • DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH MODELI KJ3003

DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH MODELI KJ3003

DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH MODELI KJ3003
1. Mund te shtrydh lengun e frutave dhe perimeve
2. Kapaciteti i madh, mund te mbaje sasi te madhe lengjesh njekohesisht
3. Lehte per t'u përdorur
4. Garanci 6 muaj

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
7 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

DSP SHTRYDHESE FRUTASH DHE PERIMESH MODELI KJ3003
Ka nje motorr te fuqishem 850W
E pajisur me 2 nivele shpejtesie
Lahet dhe pastrohet shume lehte me uje te bollshem

Përparësitë e produktit:

1. Mund të shtrydh lëngun e frutave dhe perimeve
2. Kapaciteti i madh, mund të mbaje sasi te madhe lengjesh njekohesisht
3. Lehtë për t'u përdorur
4. Garanci 6 muaj

DSP0044
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: