DSP SHTRYDHESE  FRUTASH SLOW JUICER MODELI KJ3022
  • DSP SHTRYDHESE  FRUTASH SLOW JUICER MODELI KJ3022
  • DSP SHTRYDHESE  FRUTASH SLOW JUICER MODELI KJ3022
  • DSP SHTRYDHESE  FRUTASH SLOW JUICER MODELI KJ3022

DSP Shtrydhese frutash dhe perimesh slow juicer modeli KJ3022

DSP SHTRYDHESE  FRUTASH DHE PERIMESH SLOW JUICER MODELI KJ3022

1. Kapaciteti i madh, mund te mbaje nje sasi te larte lengjesh njekohesisht
2. Lehte per t'u perdorur
3. Shpejtesia nga 220-240 v
3. Garanci 6 muaj

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
9 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

DSP SHTRYDHESE  FRUTASH DHE PERIMESH SLOW JUICER MODELI KJ3022

1. Shpejtësi 220 deri 240v
2. Kapaciteti i madh, mund te mbaje nje sasi te madhe te lengjeve te  fruta dhe perime
3. Lehte per t'u perdorur dhe shume praktike per t'u lare
4. E pajisur me nje garanci prej 6 muajsh

DSP0045
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: