Shtrydhese frutash DSP KJ3033
  • Shtrydhese frutash DSP KJ3033
  • Shtrydhese frutash DSP KJ3033
  • Shtrydhese frutash DSP KJ3033
  • Shtrydhese frutash DSP KJ3033
  • Shtrydhese frutash DSP KJ3033

DSP Shtrydhese frutash modeli KJ-3033

Shtrydhese e markes DSP modeli KJ-3033
Nje shtrydhese mjaft praktike dhe funksionale per lengjet e deshiruara te shijshme plot vitamina
Me fuqi 200W dhe me nje nivel shpejtesie ajo eshte mjaft e lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar
Me 1 nivel shpejtesie dhe me celesin per ndezjen dhe fikjen
E thjeshte per tu përdorur

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
4 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Shtrydhese e markes DSP modeli KJ-3033
Me fuqi 200W
Materiali i thikave çelik për një prerje dhe copetim më të mirë të perimeve ose frutave tuaja
Me 1 nivel shpejtësie dhe me celësin për ndezjen dhe fikjen
Eshtë e thjeshtë për tu përdorur
Se pari ndajini në copa të vogla frutat ose perimet dhe futini tek pjesa e posacme, shtypeni me dorë derisa të shikoni se ajo po lëngezohet
Merrni lengje dhe përzierje mjaft te shendetshme dhe plot vitamina

DSP0048
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: