Shtrydhese frutash DSP KJ3042
  • Shtrydhese frutash DSP KJ3042
  • Shtrydhese frutash DSP KJ3042
  • Shtrydhese frutash DSP KJ3042

DSP Shtrydhese frutash modeli KJ3042

Shtrydhese frutash e markes DSP modeli KJ3042
Perfekte per pergatitjen e lengjeve e frutave dhe perimeve te shendetshme
Kapaciteti: 500-1000 ml
Fuqia (W): 501-800 W
Vellimi i enes per pulpe frutash: 1.001 l-1.5 l
Ene pjesa me e madhe per torte, 1000ml
Dy shpejtesi
Pershtatshem per te perdorur dhe lare

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
4 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Shtrydhëse frutash DSP KJ3042
Kapaciteti: 500-1000 ml
Fuqia (W): 501-800 W
Vëllimi i enës për pulpë frutash: 1.001 l-1.5 l
Filtër Stainless Steel Thikë
Diametri i shfrynave marrëse 6 cm
Enë pjesa më e madhe për tortë, 1000ml
Dy shpejtësi
Përshtatshëm për të përdorur dhe larë
Këmbë gome
Fuqia 250 W
SIGURIA
Siguria 100% sigurohet nga përdorimi i detyrueshëm i shtytësit dhe kontrollori i mbulesës së instaluar. Gjatësia e gojës për paraqitjen është rritur, por kujdes duhet të merret për të siguruar që fëmijët nuk e përdorin shtrydhësin e lëngut.
Motor me performance të lartë: përdorim një gjeneratë e re e motorëve elektrikë me tregues të përmirësuar të efikasitetit ka ulur ndjeshëm konsumin e energjisë.
Dizajni i thjeshtë ju lejon të lani dhe të grumbulloni shtrydhësin e gypave në pak sekonda.
Kompakte, e lehtë për të ruajtur

DSP0049
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: