DSP GRILL ELEKTRIKE MODELI KB1035
  • DSP GRILL ELEKTRIKE MODELI KB1035
  • DSP GRILL ELEKTRIKE MODELI KB1035

DSP Toster Elektrike Modeli KB1035

Grill elektrike 1200W 220V
50-60 HZ
Madhësia: 30cm x 28cm x 15cm

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
3 990 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

E pershtatshme per te bere sanduic shume te shijshem dhe shume te shpejte

Grilla ka pllaka me veshje qe nuk ngjisin

Ka nje fuqi prej 1200W

Ka nje ene per mbledhjen e yndyrnave

DSP0012
10 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: